Perakende PageSkin

Atlaspark'ta Zuhal Topal Banu Noyan ve Poyraz Özer ile renkli hafta sonu

Atlaspark'ta Zuhal Topal Banu Noyan ve Poyraz Özer ile renkli hafta sonu

İstanbul Anadolu Yakası'nın en çok ziyaret edilen alışveriş merkezi Atlaspark, 06-08 Mart tarihleri arasında düzenlenecek İkinci El Eşya Festivali’ne ev sahipliği yapacak.

3 gün boyunca renkli etkinliklerle ziyaretçilerine farklı bir deneyim yaşatacak olan Atlaspark'ta söyleşiler, konser ve eğlenceli şovlar sunulacak.

Etkinlikte televizyon dünyasının yıldız ismi Zuhal Topal, ünlü organizatör ve koreograf Banu Noyan ve kadına şiddete dikkat çekmek için yazdığı "Erkeksen Dokunma" şarkısıyla müzik dünyasında fırtınalar estiren Poyraz Özer, sevenleriyle bir araya gelecek.

 

Poyraz Özer ile müzik ve eğlence

7 Mart Cumartesi günü saat 13.30'da Atlaspark ziyaretçilerini müzik ve eğlence karşılayacak. Müzik dünyasının sevilen ismi Poyraz Özer, en sevilen şarkılarını İkinci El Eşya Festivali'nde Atlaspark ziyaretçileri ile birlikte söyleyecek.

 

 

Banu Noyan ile hayata dair sohbetler

Organizatör ve koreograf Banu Noyan, 7 Mart Cumartesi günü saat 14.00'de Atlaspark ziyaretçileriyle bir araya gelecek. "Banu Noyan ile Hayata Dair Sohbetler" isimli söyleşisiyle şov dünyası, yaşam, moda, podyum, organizasyon ve ünlülerle ilgili tüm soruları yanıtlayacak.

 

Zuhal Topal'dan Atlas Çocuk Derneği'ne bağış

8 Mart Pazar günü saat 16.00'da Atlaspark ziyaretçilerinin karşısına çıkacak olan ekranların sevilen yüzü Zuhal Topal, İkinci El Eşya Festivali'ne kendisine ait bir eşyayla katkıda bulanacak. Ünlü televizyoncu satılan eşyadan elde edilen geliri ise Atlas Çocuk Derneği'ne bağışlayacak.

Festivalin son gününde İkinci el meraklılarını "Mülayim" ile eğlenceli saatler bekliyor olacak.  "Mülayim Yollarda" programı ile izleyiciyi kahkahaya boğan Mülayim (Cengiz Çimen), festivale konuk olarak tüm gün şovlarıyla renk katacak.

Siz de farklı bir hafta sonu geçirmek, ünlü isimlerle buluşmak ve ikinci el alışveriş deneyimi yaşamak istiyorsanız, 06-08 Mart tarihleri arasında Atlaspark'taki yerinizi alın.

 

Yer: Atlaspark Alışveriş Merkezi-Sultanbeyli

Tarih:    7 Mart Cumartesi

               14.00 Banu Noyan ile Hayata Dair Sohbetler

              8 Mart Pazar

              16.00 Zuhal Topal ile Söyleşi Zamanı

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin