Atlantis Paramkart talihlileri belli oldu

Atlantis Paramkart talihlileri belli oldu

Alışveriş severlerin uğrak noktası Ankara Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi, yeni yıl kampanyasının talihlilerini belirlediği çekilişi gerçekleştirdi.

 

JLL tarafından yönetilen Ankara Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi, yeni kampanyasıyla 1 Kasım 2019 - 29 Şubat 2020 tarihleri arasında aynı gün içerisinde toplamda 150 TL alışveriş yapan ziyaretçilerin katıldığı kampanyada 5.000 TL yüklü Paramkart kazanan 20 kişi belli oldu.

Açıldığı günden bugüne, ziyaretçilerinin yoğun katılım gösterdiği birbirinden kazançlı kampanyalara ev sahipliği yapan Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi, yine bir kampanyayla ziyaretçilerinin yüzünü güldürdü. 1 Kasım 2019 - 29 Şubat 2020 tarihleri arasında Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde aynı gün içerisinde ve toplamda 150 TL alışveriş yapan ziyaretçiler arasında yapılan çekilişte, 20 talihli 5.000 TL yüklü Paramkart’a sahip oldu.

Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Batıkentlilerin; hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine, yeme-içmeden eğlenceye kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, birçok yerli ve ulusal markaya ev sahipliği yapıyor. 3.000 m²’lik alanıyla Ankara’nın en büyük eğlence merkezlerinden biri olan çocuk ve genç eğlence merkezi Joiland, 10 salonlu Cinemaximum sinemaları, 4.000 m²’lik bölgenin tek yaşam ve spor merkezi Atlantis Sports Center, 17.000 m²’lik Botanik Bahçe, 7.500 m²’lik su oyun havuzlarıyla ziyaretçilerinin göz zevkine de hitap ediyor.