ATG AVM okul alışverişlerinde kazandırıyor

07 Eylül 2017 Perşembe

ATG Alışveriş Merkezi, yaklaşan yeni eğitim - öğretim dönemi için misafirlerine okul çantası ve okul seti hediye ediyor

atg-avm-okul-alisverislerinde-kazandiriyor

ATG Alışveriş Merkezi ATG Card kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. 8 – 18 Eylül günlerinde aynı gün içerisinde toplamda ve/veya tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ATG AVM ziyaretçileri, danışma noktasından alışveriş fiş veya fatura ibrazını yaptıktan sonra anında “Okula Dönüş Hediye Seti”nin sahibi oluyor.

 

Hediye setinin içerisinde, sırt çantası, kalem kutusu, kalemler, silgi, kalemtraş, makas ve defterler yer alıyor. Kampanyanın dikkat çeken en önemli noktası ise, ziyaretçiler kampanya tarihleri boyunca her yeni gün alışverişinde yeniden hediye kazanabiliyor.

 

Etkinlikleriyle dikkat çeken ve yoğun ilgi gören ATG Alışveriş Merkezi misafirlerine özel kampanyaları ile ziyaretçilerinin alışverişlerini fırsata çevirmeye devam ediyor.

 

Yüksek Hızlı Tren Garı, The Ankara Otel ve ATG Ofisleri ile birlikte, bünyesinde yer alan seçkin markalarıyla ATG Alışveriş Merkezi’nin düzenlediği Okula Dönüş Kampanyası katılımı için sadece ATG Card’lı olmak ve alışveriş yapmak yeterli.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri