Atatürk'ün sevdiği şarkılar ve fotoğraf sergisi Antares AVM'de

Ankara’nın Alışveriş ve Yaşam Yıldızı Antares, 10 Kasım Atatürk’ün Ölüm Yıldönümünü Fotoğraflarla Atatürk Sergisi ve Atatürk’ün Sevdiği Şarkılarla andı.

Atatürk'ün sevdiği şarkılar ve fotoğraf sergisi Antares AVM'de

6-10 Kasım tarihlerinde Ana Fuaye alanında gerçekleştirilen sergi tüm ziyaretçilerden tam not aldı. Atatürk’ün tüm hayatı ile ilgili olarak fotoğrafların bulunduğu sergiye katılım oldukça yüksekti. Ziyaretçilerin sergide yer alan dev Atatürk ve Türk Bayrağıyla fotoğraf çekimi renkli görüntülere sahne oldu. Sergi 10 Kasım akşamı sona erdi. 

Atatürk’ün sevdiği şarkılar Antares’teydi

 

Büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği şarkılarla anma etkinliği 10 Kasım Pazar günü saat; 15.30 da Orta Alanda gerçekleştirildi.

 

Etkinlikte, Fikrimin İnce Gülü, Vardar Ovası, Havada Bulut Yok, Kimseye Etmem Şikâyet gibi unutulmaz eserler seslendirildi. Seslendirilen eserler ile geçmişe yolculuk yapan dinleyenlerin mutlulukları yüzlerinden okundu. Atatürk’ün Sevdiği Şarkılar etkinliği sanatçılar ve katılımcıların beraber söylediği türküler ile sona erdi.

 

Etkinlikleri ve kampanyalarıyla Ankara’nın cazibe merkezi olan Antares, her yıl düzenlediği birbirinden özel etkinliklerine bir yenisini daha eklemenin gururuyla yeni dönem için hazırlıklarına devam ediyor.