Atasay yeni kimliği ile Orta Doğu’da büyüyor

Türkiye’nin köklü markalarından Atasay, genç, anı yakalayan, yüzü geleceğe dönük yeni marka kimliğiyle dünya markası olma yolculuğuna Dubai’de açtığı 8 mağazayla güçlü bir şekilde devam ediyor. Yeni marka kimliği ile Türkiye ve Ortadoğu’da büyüme kararı alan Atasay, Dubai, Al Ain, Sharjah ve Abu Dabi’de 3 günde 8 mağaza açarak Orta Doğu’daki mağaza sayısını 10’a yükseltti

Atasay yeni kimliği ile Orta Doğu’da büyüyor

Atasay’ın yeni marka duruşu ile kadınların ilham aldığı, kadın ruhunu harekete geçiren, genç, dinamik bir marka kimliğini benimsediklerini ve bu anlayışla her zamankinden daha dinamik şekilde büyümeye devam edeceklerini belirten Atasay Mücevherat CEO’su Atasay Kamer: “Uluslararası marka olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyoruz. 2018 itibariyle de Atasay’ı dünya markası olmaya taşıyacak bir yolculuğa başladık ve Ortadoğu’da büyüme kararı aldık. Al Ain, Sharjah, Abu Dabi ve Dubai’de toplam 8 mağaza açtık. Dubai Mall’daki 2 mağazamızla birlikte toplam mağaza sayımız 10 oldu. Orta Doğu’da büyük bir hayran kitlesi olan Meryem Uzerli’nin marka yüzümüz oldu ve önemli bir çıkış yakaladık. Ortadoğu’da gücümüze güç katacağız.” dedi.

 

“Tak Sana Yakışanı” kampanyasına 2 ödül

Atasay’ın “Tak Sana Yakışanı” kampanyası ile güncelin, en yeni trendlerin ve gençleşme kavramlarının öncülüğünü yaparak yeni bir kimliğe kavuştuğuna değinen Atasay Kamer: “Atasay olarak, yeni marka duruşumuzla genç, anı yakalayan, yüzü geleceğe dönük bir yaklaşım benimsedik. Güçlü, özgüvenli kadınlara ‘takma engelleri, tak sana yakışanı’ diyerek seslendik ve kampanyamız ile bu yıl Effie ve Kırmızı ödüllerinin sahibi oldu. Reklam sektöründe fark yaratan kampanyaları değerlendiren ve bu yıl 15’inci kez gerçekleştirilen Kırmızı Ödülleri’nde büyük ödül olan ‘Kıpkırmızı’ dahil olmak üzere 4 farklı kategoride ödül aldık. Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin, Effie Worldwide Inc. iş birliğiyle düzenlediği 10’uncu Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda ise Moda, Tekstil, Aksesuar dalında dünyanın en itibarlı ödüllerinden Altın Effie ödülünün sahibi olduk.” şeklinde konuştu.