Atasay mağaza yatırımlarında hız kesmiyor

Türkiye’nin en geniş mücevher perakendecisi Atasay, İzmir’de yeni bir mağaza daha açarken, Rize’deki cadde mağazasını yeni yerine taşıdı. Atasay Mücevherat CEO’su Atasay Kamer, 148’i yurtiçinde 17’si yurtdışında olmak üzere toplam 165 mağaza ile çok geniş bir kitleyle buluştuklarını belirterek, “Tüketicinin gittiği her yerde güvenilir dostu olmayı sürdürme yaklaşımımızla mağaza yatırımlarımıza devam edeceğiz” dedi

Atasay mağaza yatırımlarında hız kesmiyor

Mücevherat sektörünün oyun kurucu markası Atasay, mağaza yatırımlarında hız kesmiyor. Atasay, her yaşa ve her tarza uygun binlerce ürün seçeneklerini dünya mücevher modasının en güncel halini sunmaya ve bu seçkisini yeni açılan mağazalarda da tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor.

İzmir’de 10 mağazası olan Atasay, 11’inci mağazasını da İstinye Park AVM’de açtı. Rize’deki cadde mağazasını da Şimal AVM’ye taşıyan Atasay, dünya modasını yansıtan zengin ürün gamındaki tasarımlarını ‘yeni normal fiyatlar’ ile tüketicilerin beğenisine sundu.

Atasay Kamer: Mağazalarımızla son üç yılda %93 büyüdük

Atasay Mücevherat CEO’su Atasay Kamer, 148’i yurtiçinde 17’si yurtdışında olmak üzere 165 mağaza ile çok geniş bir kitleyle buluştuklarını belirterek, şunları söyledi: “Mağazalarımızla son üç yılda %93 oranında büyüme yakalamış durumdayız. En yaygın markalı mücevher perakendecisi olarak, kendi alanımızda lider olmamızda Türkiye’nin hemen her noktasında bulunan mağazalarımız ve e-ticaret kanalımız bize çok büyük bir avantaj sağlıyor. Tüketicinin gittiği her yerde güvenilir dostu olmayı sürdürme yaklaşımımız devam ederken, sürdürülebilir ticaret ve verimlilik karar mekanizmamızda rol oynuyor. Hem yurtiçinde hem yurtdışında mağaza yatırımlarımıza devam edeceğiz. Yurtiçinde önümüzdeki yıl 5 mağaza daha açma planımız var. 2022 yılında yurt dışında da Fransa, Almanya ve Azerbaycan’da yeni mağazalar açacağız. Ayrıca Avusturya, İngiltere, İsviçre, Hollanda, Bulgaristan ve Mısır’a da mağaza açmak hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”