Asya Market 10’uncu şubesiyle Yıldızlı Mahallesi’nde hizmette

12 Haziran 2019 Çarşamba

Yönetim Kurulu Başkanlığını Ali Komar’ın yaptığı Akçaabat sermayeli en fazla şubeye sahip marketler zinciri olan Asya market 10’uncu şubesini Yıldızlı Mahallesi’nde açtı

asya-market-10uncu-subesiyle-yildizli-mahallesinde-hizmette

Yıldızlı Mahallesi Konak altı Caddesi No: 13 adresinde hizmete açılan Asya market şubesinin açılışı nedeniyle düzenlenen törene Akçaabat Kaymakamı Soner Şenel, Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekin, Akçaabat Esnaf ve sanatkârlar Odası Başkanı Yaşar Sivrikaya, Şoförler ve Esnaf Odası Başkanı Ali Şentürk, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve kooperatif Başkanı İsmail Bulut, Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Özdemir başta olmak üzere çok sayıda protokol mensubu katıldı.

 

Akçaabat Esnaf Sanatkâr Oda Başkanı Yaşar Sivrikaya: “Akçaabatlı esnafımız 10.uncu marketini Yıldızlı mahallesinde açarak vatandaşların hizmetine sundu. Üç harfli marketlerden daha uygun fiyata vatandaşın ihtiyaçlarını gideriyor.135 kişiyi iş imkânı sağladı kendisine teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekin ise: “Akçaabat’ta bu tür işletmeleri açanlara teşekkür ediyorum. Temiz ürün ve uygun fiyatlar vatandaşa olumlu yansımaktadır. Diğer yerli marketlerde bu tür çalışmalar yaparlarsa ilçede yabancı marketlerin sayısı azalır.” ifadesini kullandı.

 

Akçaabat Kaymakamı Soner Şenel ise: “4 yıldır Akçaabat’tayım bu zaman içersinde gördüm ki Akçaabat her yönüyle gelişmekte. Nüfus çoğalıyor ilçenin ekonomisi iyiye gidiyor. Özellikle yerel marketlerin çoğalması yerel ürünlerin daha çok satılması demektir. Ekonominin büyümesi devletin vergi gelirinin artması anlamına gelir. İşyeri sahiplerine bol kazançlar diliyorum.” dedi.

 

Açılış nedeniyle büyük indirimlerin yapıldığı Asya market Yıldızlı şubesi, daha ilk gününde vatandaşların uğrak noktası oldu.

 

Yıldızlı şubesi 650 metrekare alanda 3 kasa 15 çalışanı ile hizmet veriyor.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri