Perakende PageSkin

Astroloji ve burç yorumları Taurus’ta konuşulacak

AVM Partners tarafından yönetilen Taurus Alışveriş Merkezi’nin, “Taurus’ta 3 Hafta 3 Ünlü” etkinliği hız kesmeden devam ediyor. Taurus AVM, bu kez, astroloji ve burç yorumlarının parlayan yıldızı Hande Kazanova’yı 5 Haziran Cuma günü saat 19.00’da Ankaralı sevenleriyle buluşturuyor

Astroloji ve burç yorumları Taurus’ta konuşulacak

Türkiye’nin başarılı sunucu, oyuncu ve astroloji uzmanlarından Hande Kazanova, Taurus Avm’de gerçekleştireceği keyifli sohbette astroloji, burçlar ve yıldızlara dair çarpıcı ve ilgi çekici konulara değinecek. AVM ziyaretçilerinden gelecek soruları da cevaplayacak olan Kazanova, gökyüzüne dair son gelişmeleri gelen konuklarla paylaşacak.

Taurus AVM’nin Twitter hesabından başlatılan retweet yarışması ile 5 şanslı kişiye Hande Kazaonva ile tanışma ve kişiye özel burç yorumu imkânı sunulacak. Ayrıca etkinlik esnasında Radyovizyon Taurus AVM’den canlı yayında olacak.

“Taurus’ta 3 Hafta 3 Ünlü” etkinliği kapsamında, Hande Kazanova’dan sonra, 12 Haziran Cuma günü saat 19.00’da Aşkım Kapışmak Taurus’ta sevenleriyle buluşacak.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin