Astrolog Nuray Sayarı, CarrefourSA Bursa'da söyleşiye katıldı

12 Mart 2019 Salı

Bursa'nın en çok ziyaret edilen alışveriş ve yaşam merkezi CarrefourSA Bursa, misafirlerini Dünya Kadınlar Günü etkinliğinde astrolog Nuray Sayarı ile buluşturdu

astrolog-nuray-sayari-carrefoursa-bursada-soylesiye-katildi

Ünlü astrolog Nuray Sayarı önceki gün Banu Noyan organizasyonuyla yapılan etkinlikte  CarrefourSA Bursa ziyaretçilerinin merak ettiği soruları yanıtladı. 

 

Adeta sanat dünyasının astroloji haritasını çıkaran Nuray Sayarı'nın sanat dünyası ve ünlü çiftler hakkında bomba açıklamaları şöyle:

 

Aslı Enver ve Murat Boz ilişkisinde gelecek yok

“Aslı Enver ve Murat Boz ilişkisinde gelecek görünmüyor. Ayrıca Metin Hara ve Adriana Lima'nın birleşmesi mümkün değil. Gönül isterdi ki yürüyebileceğini söyleyeyim ama profesyonel bir astrolog olarak yürümeyeceğini görüyorum."-“

 

Beren Saat ve Kenan Doğulu toparlayacak

Şu sıralar evliliklerindeki sorunlar ayyuka çıkan Kenan Doğulu ile Beren Saat'le ilgili de konuşan Sayarı: “Evliliklerinde çatırdamalar var ama toparlanacaklar. Aşk kazanacak.” dedi.

 

Hadise çok ünlü biriyle evlenecek

“Hadise 2019'un 2’nci yarısında çok ünlü biriyle büyük aşk yaşayacak ve 2020'de nikah masasına oturacak.”

 

Aleyna geleceğin Madonna'sı 

“Aleyna Tilki geleceğin Madonna'sı... Arkadaş seçimlerini doğru yapması lazım. Dostluklarına dikkat ederse asla yıpranmayacak.”

 

Sıla mutluluğu bulacak

“Demet Akalın ve Okan Kurt yeniden nikahlanacak. Sıla da mutluluğu bulacak. Burcu Esmersoy'un bir kızı olacak.”

 

En sağlam evlilikler

Nuray Sayarı ayrıca sanat dünyasında en sağlam ilişkilerin Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer ve Tarkan-Pınar Tevetoğlu evliliği olduğunu söyledi.

 

Dolar almak hainliktir

Türkiye'nin zor bir 4 yıl geçireceğini söyleyen Sayarı: “Sonra her şey düzelecek. Paranızı dolara yatırmayın. Bu hainliktir. Kendi paranızın kıymetini bilin, vatanınıza sahip çıkın.” dedi.

 

CarrefourSA Bursa'da büyük ilgi gören Nuray Sayarı, en kısa zamanda yeniden geleceğini söyledi. CarreforSA Bursa yetkilisi Seray Gül de organizasyon ekibi ve Nuray Sayarı'ya teşekkür etti. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri