Astrolog Dinçer Güner’den ünlülerle ilgili bomba açıklamalar

09 Kasım 2017 Perşembe

Gelenekselleşen Salı Sohbetleriyle ziyaretçilerine keyif bir alışveriş sunan Esenyurt City Center Alışveriş Merkezi, bu hafta ünlü astrolog Dinçer Güner'i ağırladı

astrolog-dincer-gunerden-unlulerle-ilgili-bomba-aciklamalar

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen etkinlikte Dinçer Güner'e ilgi büyüktü. Özellikle hanımların büyük ilgi gösterdiği söyleşide tüm soruları yanıtlayan ünlü astrolog, geleceğe  ışık tutacak açıklamalarda bulundu.  Dinçer Güner, 2018'e yaklaştığımız şu günlerde hayatımızı, ülkemizi, kısacası tüm geleceğimizi nelerin beklediğini tek tek anlattı. 

 

“Gülben Ergen bu süreçten güçlenerek çıkacak”

Magazin dünyasının ünlü isimleriyle ilgili soruları da yanıtlayan Dinçer Güner, bir ziyaretçinin "Gülben Ergen zor günler geçiriyor, neler yaşayacak?" sorusu üzerine: "Gülben Ergen başak burcu. Gülben'i kesseler acımaz açıkçası. Bu süreçten daha da güçlenerek çıkacak. 25 Aralık'tan sonra Gülben Ergen'in hayatı yeniden yükselişe geçecek. 2018 Kasım itibariyle yeniden tahtına oturacak." dedi. 

 

“Demet Akalın yol ayrımına gelecek”

Mutlu aile yaşamıyla dikkat çeken Demet Akalın ile ilgili ise: "15 Mayıs'tan sonra hayatının en büyük devrimlerini yaşayacak. 2018 Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos aylarında evliliğiyle ilgili bir yol ayrımına gelebilir. İlişkiler ve evliliğinde çok dikkatli olması gerekiyor." açıklamasında bulundu. 

 

“Özge Ulusoy ilişkisiyle ilgili susarsa kazanır”

Hacı Sabancı ile 6 yıllık ilişkisini noktalayan ve annesi Arzu Sabancı'ya hakaret ettiği ortaya çıkan Özge Ulusoy ile ilgili de konuşan Dinçer Güner:, "İlişkilerle ilgili krizlere sessiz kalması gerekiyor. Herhangi bir açıklama yapması, konuşması doğru değil. Özge Ulusoy konuşmaya başlarsa daha tehlikeli şeyler ortaya çıkabilir. Konuşmamasında fayda görüyorum. Nisan ayında da yeni bir ilişkiye başlayabilir." diye konuştu. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri