Astoria'dan hayvan dostlarına destek

28 Haziran 2012 Perşembe

Astoria Alışveriş Merkezi, 5 Temmuz Perşembe günü sergilenmeye başlanacak "Farkında mısın?" projesine ev sahipliği yapıyor

astoriadan-hayvan-dostlarina-destek

Oyuncu Aktivist Tuna Arman, Fotoğraf Sanatçısı Ateş Kantürk ve Tolga Öztorun'un hayata geçirdiği, birçok ünlünün engelli hayvanlarla fotoğraflarının yer aldığı "Farkında mısın?" sergisi, engelli hayvanların da yaşamın içinde var olduğunun altını bir kez daha çiziyor. Çekilen fotoğraflar da photoshop desteği ile ünlüler engelli hayvanlarla özdeşleştirilip, "Onların farkında mısın?" mesajı veriliyor.

Projeye destek veren ünlüler arasında; Ömür Gedik, Zuhal Olcay, Hayko Cepkin, Billur Kalkavan, Tan Sağtürk, Aydan Şener gibi isimler yer alıyor. Sergi 5-13 Temmuz günlerinde Astoria AVM'de görülebilecek. Etkinlik kapsamında, projeye destek veren ünlüler 13 Temmuz Cuma günü Astoria'da bir araya gelecekler.

Astoria, o gün, özel şovlar, konserler ve engelli köpeklerin gösterilerinin sunulacağı büyük bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Astoria, tüm hayvan severleri destek vermek amacıyla, "Farkında mısın?" sergisine davet ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri