Aşk Palladium’da “Çikolata”yla yaşanacak

05 Şubat 2019 Salı

JLL Türkiye tarafından yönetilen Palladium Ataşehir, 13-17 Şubat günleri arasında ilk kez “Palladium Chocolate Days” düzenleyecek

ask-palladiumda-cikolatayla-yasanacak

Şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, 13-17 Şubat'ta ilk kez “Palladium Chocolate Days” etkinliği düzenleyecek. Etkinlikte, sevdiklerimize ikram ve hediye edebilmek için çikolatanın her aşamasının öğrenildiği atölyeler düzenlenecek.

 

Etkinlikte, el yapımı çikolata markalarından Moda Çikolatacısı, Kitchen Made Chocolate, Marieantoinette, ZD Çikolata Dükkanı, O Atölye, Nif Box, Kahve Dünyası, No Sugar More Book gibi markaların çikolata çeşitleriyle sevdiklerimize alabileceğimiz el yapımı çikolataların satışı gerçekleşecek.  World Masters Chocolate Türkiye Birincisi Serdar Çakır ile yetişkinler, el yapımı çikolata yapımını öğrenecek.  Çocuklar, Çikolata Şefi Özgecan Tanyıldız ile renkli çikolata topları yapmayı öğrenecek.

 

Aşk için Pedala Bas

Etkinlik kapsamında, “Sevgililer Günü'ne Özel” Palladium Küre alana kurulan bisiklet'in pedalları, aşk için dönecek.

 

14 Şubat'ta aşk için pedala basıp LED ışıkları yakmayı başaranlar, bunu sosyal medya hesaplarında paylaştıklarında enfes çikolataların sahibi olacak.

 

Palladium Chocolate Days, kapsamında ayrıca 16 Şubat'ta, Gypsy Caz grubu Manuş-u Ala, nostaljik ve eğlenceli şarkılarla, büyülü atmosferi tamamlayacak.

 

Aşk etkisi yaratan çikolata etkinliği, 13-17 Şubat günleri arasında Palladium Ataşehir'de!  Çikolata Aşktır...


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri