‘Aşk doktoru’ Agora’daydı

Bugüne kadar onlarca televizyon programına katılan ve aşkı anlatan ünlü yazar, ‘aşk doktoru’ Mehmet Coşkundeniz, geçtiğimiz günlerde sevenleriyle Agora’da buluştu

‘Aşk doktoru’ Agora’daydı

Kadın-erkek ilişkileri üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştiren Mehmet Coşkundeniz, ilişkinin en önemli yapı taşlarının sabır, saygı ve uyum olduğunu belirtti. Erkeklerin neden aldattığı üzerine yaklaşımlarıyla sevenlerini güldüren Coşkundeniz; esprili anlatımlarıyla herkese keyifli anlar yaşattı.

Coşkundeniz’in aşka dair ne varsa paylaştığı sohbette sevilen yazar ziyaretçilerin ilişkiler hakkındaki sorularını da yanıtlayarak, doğru ilişki-doğru insan nasıl olmalı gibi konulara da değindi. ‘aşk doktoru’na gelen en ilginç sorulardan biri de kıskanılmak duygusu üzerine oldu. Coşkundeniz, kıskanma duygusunun fazlasının ilişkiyi yıpratacağını özellikle vurguladı.

“Aşk bize yakıştı”, “Beni bir tek aşk aldatmadı” ,”Aşkın el kitabı” gibi kitaplarıyla aşkı, sevgiyi, mutlu bir ilişkiyi anlatan yazar, en çok soru sorarak sohbete katılan dinleyicilere de “Beni bir tek aşk aldatmadı” adlı kitabını imzalayarak hediye etti.

Her hafta büyük bir ilgiyle takip edilen Agora Sohbetleri, değişik konu ve konukları ağırlamaya devam ediyor. Agora Sohbetleri’nin Aralık ayının son konuğu, Özgür Şef olarak bilinen ünlü aşçı Özgür Özkan olacak. Ünlü şef hem dünyadan örneklediği hem de kendi geliştirdiği et pişirme yöntemlerini ve püf noktalarını ziyaretçilerle paylaşacak. Aynı zamanda yılbaşı gecesini evde geçireceklere özel ve pratik tariflerini göstererek, Agora’da uygulayacak. Özgür Şef; 28 Aralık Cuma günü saat 16.00’da Agora’da olacak.