Asırlık lezzet yeni şubeleriyle hizmette

Antep mutfağının duayeni, asırlık lezzet markası Develi, Tuzla ViaMarin’de Develi Restoran ve Develi Corner olarak hizmete açtığı iki yeni şubesiyle misafirlerini ağırlıyor

Asırlık lezzet yeni şubeleriyle hizmette

Denize karşı olan konumuyla dikkat çeken Develi Restoran, deniz tutkunlarının vazgeçilmez adresi olmaya aday. Develi ViaMarin, kapalı alanıyla birlikte aynı anda 600 kişiyi ağırlayabiliyor. 100 kişilik sunum ve toplantı odasıyla özel davetler içinde uygun olan Develi, şık dekorasyonuyla da dikkat çekiyor.

Her zaman olduğu gibi küçük misafirlerini de unutmayan Develi, çocukların eğlenceli vakit geçirip, eğitici oyunlar oynayabileceği tam donanımlı oyun odasıyla da Tuzla ViaMarin Restoranında aileler keyifli vakit geçiriyor.

Tuzla ViaMarin’de ilk Develi Corner şubesini de hizmete açan marka, misafirlerine bu şubesi ile ilk kez fast food konseptinde hizmet verecek. Kuşaktan kuşağa aktarılan lezzet hikâyesiyle Türkiye’nin en güçlü restoran gruplarından Develi, lezzet efsanesini Samatya, Kalamış, Etiler, Marin, Ataşehir, Florya ve Eminönü şubelerinde de sürdürmeye devam ediyor.