Arzum’a yeni isim

31 Aralık 2012 Pazartesi

Arzum Pazarlama İletişimi Müdürlüğü’ne Yeliz Bilgin Ünal atandı

arzuma-yeni-isim

Arzum’un Pazarlama İletişimi Müdürlüğü’ne Yeliz Bilgin Ünal getirildi. Marmara Üniversitesi Satış Yönetimi Bölümü’nde ön lisansını 2000 yılında tamamlayan Ünal, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nü 2007’de bitirdi. 

Eğitim hayatına Bahçeşehir Üniversitesi’nde Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi MBA programı ile devam eden Yeliz Bilgin Ünal, iş hayatına Global Menkul Değerler AŞ kurumsal iletişim departmanında başladı.

Farklı sektör ve kurumlarda çalışan Ünal, 2009 yılında Atasay Kuyumculuk AŞ’ye Marka Yöneticisi olarak atandı. Kariyerine Kale Endüstri Holding’te Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü olarak sürdüren Yeliz Bilgin Ünal, 2012 yılı Aralık ayı itibarıyla Arzum Küçük Ev Aletleri’nde Pazarlama İletişimi Müdürü olarak çalışmalarını yürütecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri