Perakende PageSkin

Arzum'dan tüm Annelere güzelliğin anahtarı

Arzum'dan tüm Annelere güzelliğin anahtarı

Kişisel bakımda Türkiye'nin en çok tercih edilen markası olan Arzum, Anneler Günü'nde de yanınızda. Şık ve inovatif hediye alternatifi olan saç şekillendiricileriyle, bakımına özen gösteren annenizin güzelliğine güzellik katın.

Birbirinden şık ve fonksiyonel hediye alternatifleri sunan Arzum, bu Anneler Günü'nde de hediye seçiminde zorlananların yanında. Her parmağında ayrı marifet olan annenize zamandan kazandırmaya ne dersiniz? Hem zamandan kazandırın hem bakım rutinine keyifle devam edebilmesine destek sağlayın! Arzum Arzum Bellissima Glossy Saç Düzleştirici ve Arzum Superstar Saç Düzleştirici Fırça ile Anneler Günü’nde annenizin kalbini kazanın.

Arzum Bellissima Glossy ile parlak ve hacimli saçlara kavuşun!

Annelerimizi mutlu edecek, en güzel hediye alternatiflerinden biri olan Arzum Bellissima Glossy Saç Düzleştirici, aktif plaka teknolojisi sayesinde saçlara eşit basınç uygulayarak daha etkin bir düzleştirme sağlıyor. Seramik kaplama plakaları sayesinde zarar vermeden şekillendiren Bellisima Glossy, kuru ve mat saçlarda ışıltı etkisi yaratıyor. Saçları düzleştirmenin yanı sıra doğal ve kalıcı bukleler de yapmanızı sağlayan düzleştirici, 230 derece ayarlanabilir profesyonel sıcaklık ayarına sahip. Arzum Bellissima Glossy Saç Düzleştirici, bu özel günde pratik kullanımı ile annelerin gözdesi olacak.

Arzum Bellissima Creativity Glossy Saç Düzleştirici Tavsiye Edilen Fiyat: 429,90 TL

Arzum Superstar ile Kusursuz Düz Saçlar

Arzum Superstar Saç Düzleştirici Fırça, düz ve bakımlı saçlardan vazgeçemeyen annelerimiz için  ideal hediye alternatiflerinden biri oluyor. Turmalin iyon teknolojisi sayesinde saçın elektriklenmesini önleyerek pürüzsüz bir düzleştirme deneyimi sunuyor. Her saç tipine uygun sıcaklık ayarı ile saçınızı yıpratmadan şekillendiriyor. Otomatik kapanma özelliğine sahip Superstar Saç Düzleştirici Fırça, 30 dakika sonra otomatik kapanma özelliği ile olabilecek kazaların ve gereksiz enerji tüketiminin de önüne geçiyor.

Arzum Superstar Saç Düzleştirici Fırça Tavsiye Edilen Fiyat: 249,90 TL

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin