Artistik Sanatlar Akademisi’nin çocuklar için oyunculuk sınıfları açıldı

Artistik Sanatlar Akademisi’nin çocuklar için oyunculuk sınıfları açıldı

Çiğdem Tunç Tiyatrosu'nun değerli oyuncuları Deniz Değirmenci ve Onur Sarıaltın'ın eğitmenliğinde açılan sınıflarda oyunculuğa gönül vermiş çocuklar eğitim görebilecek. Çocuklar, 6-9 yaş, 10-12 yaş, 13-15 yaş ve 15-17 yaş olmak üzere 4 ayrı grupta oyunculuk eğitimi alabilecek. Sınırlı sayıdaki kontenjandan yararlanmak için (0212) 246 67 67 numaralı telefondan kayıt yaptırmak gerekiyor.

 

Eğitim doğru adresi: Artistik Sanatlar Akademisi 

Artistik Sanatlar Akademisi, oyunculuğa gönül veren, dizi, sinema, tiyatro ve reklamlarda rol almayı ayrıca iyi birer model olmayı hedefleyenleri, usta isimlerle buluşturuyor.

 

“Arkamızda Eğitim Var” sloganıyla yola çıkan Artistik Sanatlar Akademisi'nde sahne ve kamera oyunculuğu, her yaşta oyunculuk eğitimi, mankenlik ve podyum arkası, yürüyüş-zarafet ve fotomodellik, şan, solfej, sunuculuk ve spikerlik, diksiyon ve etkili konuşma, kariyer planlamada iletişim, vücut perküsyonu, kişisel imaj geliştirme, enstrüman ve dans alanlarında eğitim veriliyor.

 

Akademide Türk sinema ve tiyatrosunun usta isimlerinden Derya Alabora, Hüseyin Avni Danyal, Hazım Körmükçü, Akasya Asıltürkmen, modanın ünlü ismi Neslihan Yargıcı, müzik dünyasının sevilen sesi Reyhan Karaca, duayen sunucu Çiğdem Tunç, Murat Atıl, Almila Dalkılıç  gibi isimleri eğitmen kadrosunda barındırıyor.