Artistik Sanatlar Akademisi ilk mezunlarını verdi

25 Ocak 2019 Cuma

Meslek hayatında 25. yılı geride bırakan organizatör ve koreograf Banu Noyan’ın sanat dünyasına eğitimli gençler kazandırmak için kurduğu Artistik Sanatlar Akademisi, ilk mezunlarını verdi

artistik-sanatlar-akademisi-ilk-mezunlarini-verdi

15 genç, Mankenlik ve Podyum Arkası kurslarına katılarak başarıyla mezun oldu. Profesyonel mankenliği ve fotomodelliğe eğitimli birer genç olarak adım atan 15 mezun sertifikalarını hocaları Banu Noyan ve Uğurkan Erez'in elinden aldı.

 

Oldukça heyecanlı olan yeni mezunlar, çok yakında podyumlarda fırtına gibi esecek.

 

Eğitim doğru adresi: Artistik Sanatlar Akademisi 

Artistik Sanatlar Akademisi, oyunculuğa gönül veren, dizi, sinema, tiyatro ve reklamlarda rol almayı hedefleyenleri, usta isimlerle buluşturuyor.

 

“Arkamızda Eğitim Var” sloganıyla yola çıkan Artistik Sanatlar Akademisi'nde Sahne ve Kamera Oyunculuğu, Her Yaşta Oyunculuk Eğitimi, Mankenlik ve Podyum Arkası, Yürüyüş-Zarafet ve Fotomodellik, Solfej, Sunuculuk ve Spikerlik, Kariyer Planlamada İletişim, Vücut Perküsyonu, Kişisel İmaj Geliştirme, Enstrüman ve Dans alanlarında eğitim veriliyor.

 

Akademide Türk sinema ve tiyatrosunun usta isimlerinden Derya Alabora, Hüseyin Avni Danyal, Hazım Körmükçü, Akasya Asıltürkmen, moda dünyasının ünlü ismi Neslihan Yargıcı, müzik dünyasının sevilen sesi Reyhan Karaca, duayen sunucu Çiğdem Tunç gibi, İletişim Danışmanı Özgür Aras, usta magazin gazetecisi Salih Keçeci gibi isimleri eğitmen kadrosunda barındırıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri