Armani Grubu İstanbul’da yeni yatırım gerçekleştirdi

10 Şubat 2017 Cuma

Giorgio Armani, geçtiğimiz günlerde İstanbul Maçka’da ilk butik Armani/Casa mağazasını hizmete soktu

armani-grubu-istanbulda-yeni-yatirim-gerceklestirdi

Toplam 218 metrekarelik, iki katlı Armani/Casa konseptinde, özenle seçilmiş malzeme, renk ve formlardan oluşan mobilya, aksesuar ve kumaşlar, yaratıcı ve parlak, yumuşak geçişli bir atmosferde sergileniyor.

 

Mekanda tüm görüş alanının etrafında çevresi ile birlikte ürünlerin gruplaştırılarak sergilenmesi için özel olarak tasarlanmış paneller bulunuyor. Bu paneller, iki tarafında bronz renkli, çizgili polikarbondan,  ince ve parlak metal yapılı iki parçadan oluşuyor. Aksesuarlar için tasarlanan sergileme sistemi ise, parlak siyah lake ile kaplanmış, tam uzunluklarda direklerle desteklenmiş, net cam raflardan tasarlanmış. Farklı sergileme alanlarını belirlemek için ise mevcut zemin ile birleşiminde parlak siyah yansıtıcı alüminyum yerleştirilmiş.

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri