Arbella, Anne Bebek Çocuk Fuarı’ndaydı

14-16 Aralık günleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen Anne Bebek Çocuk Fuarı aileler ve çocuklarını markaların yeni ürünleri ile buluşturdu. Arbella Makarna çocuklu aileler için ürettiği Arbella Family’yi ve yeni ürün yelpazesi Arbella Plus ürünleri ile fuarda yerini aldı

Arbella, Anne Bebek Çocuk Fuarı’ndaydı

Anne baba ve çocukların birlikte zaman geçirmesine olanak sağlayan fuarda yarışmalar, şovlar ve tiyatroların yanı sıra bilimsel deneyler, sanatsal çalışmalar yapma imkânı bulan aileler eğlenceli vakit geçirdi. Anne baba ve çocukları yakından ilgilendiren ‘iştahsızlık, düzenli beslenme, çocuk gelişimi’ gibi konularda uzmanlar eşliğinde sempozyumlar düzenlenen fuarda Arbella Makarna da yerini aldı.

Çocuklu ailelere yönelik üretilen vitamin katkılı Arbella Family ürünlerini değişik soslarla harmanlayarak ziyaretçilere sunan Arbella, babalar ve çocuklara yönelik yaptığı makarna pişirme ve yeme yarışmaları ile ilgi odağı oldu. Makarnanın katkı maddesi içermeyen, sağlıklı ve çeşitli soslarla farklı damak tatlarına uygun tüketilebilen bir ürün olduğunun altını çizen Arbella, aileler ve çocuklar düşünülerek üretilen, Türkiye’de raflarda yer alan standart makarnalardan daha küçük ebatta penne ve midye türü makarnaları da ailelerin beğenisine sundu. Çocukların rahatlıkla yiyebileceği, istendiğinde rengârenk çorbalar yapmak için de rahatlıkla kullanılabilecek olan Arbella Plus Tricolor serisi büyük ilgi gördü.

Arbella Makarna’nın standında Bugs Bunny, Tweety, Sylvester, Taz, Süperman ve Batman gibi çizgi film karakterlerinden oluşan Arbella Family ürünlerini yiyen çocuklar Bugs Bunny ve arkadaşlarıyla fotoğraf çektirerek eğlenceli vakit geçirip yarışmalardan çeşitli ödüller kazandı.