Aptamil çocuk devam sütleri yenilenen gelişmiş içeriğiyle raflarda

19 Nisan 2019 Cuma

Yenilenen Aptamil Çocuk Devam Sütleri, yeni paket tasarımıyla raflarda yerini aldı. Geliştirilmiş içeriğe sahip yeni Aptamil Çocuk Devam Sütleri'nde Avrupa Patentli prebiyotik karışım bulunuyor. Bununla birlikte gelişmiş üretim teknolojisi sonucu postbiyotikler ortaya çıkıyor

aptamil-cocuk-devam-sutleri-yenilenen-gelismis-icerigiyle-raflarda

Nutricia’nın 40 yılı aşkın süredir anne sütü üzerine yaptığı araştırmaların son ürünü olan yeni Aptamil Çocuk Devam Sütü, bebeklerin bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı* patentli prebiyotik karışım içeren geliştirilmiş içeriği ve yeni ambalajıyla satışa sunuldu.

 

Nutricia Anne Sütü Araştırma Merkezi’nde görev alan 400 kişilik bilim ekibi tarafından içeriği geliştirilen yeni Aptamil Çocuk Devam Sütü, Avrupa patentli tek prebiyotik karışımı içeriyor.

 

Bağırsaktaki yararlı bakterilerin etkisi prebiyotikler ile güçleniyor

Anne sütüne yakın etkiler gösterebilen çocuk devam sütleri üretmek için çalışan Nutricia Araştırma Merkezi, anne sütünü örnek alarak araştırmalar yapıyor. Bağırsak sisteminin bir parçası olan, enfeksiyona ve alerjiye karşı koruma sağlayan yararlı bakterilerin sayısı, aktivitesi ve etkisi prebiyotikler sayesinde güçleniyor. Faydalı bakterilerin bağırsakta bulunması sayesinde ortaya çıkan postbiyotikler ise bağışıklık sisteminin gelişimini canlandırıyor. Bağışıklık sistemi desteklenen bebeklerin en büyük destekçisi olan ebeveynlere ise bebeklerini bugünden hayata hazırlamak kalıyor.

 

Doktora danışarak, anne sütünün hiç verilemediği veya yetersiz olduğu durumlarda bebeklerin özel beslenme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirilen Yeni Aptamil Çocuk Devam Sütü; 350 gram, 800 gram, 900 gram, bin gram ve bin 200 gram olmak üzere 5 boyu bulunuyor.

 

*Bebeğiniz için en uygun besin anne sütüdür. Anne sütü ile beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda doktorunuza danışınız. Aptamil Çocuk Devam Sütleri prebiyotik bileşen içerir. Prebiyotik bileşenler, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotiklerin bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri