Apple dünya moda deviyle ortak bir işe girişiyor

08 Eylül 2016 Perşembe

Bugün (8 Eylül) yeni akıllı saat modeli Watch 2’yi tanıtan Apple, San Francisco ve Paris merkezli olarak geçtiği bir basın bülteni ile Hermès işbirliğiyle çıkartacağı yeni kayış modellerinin duyurusunu gerçekleştirdi

apple-dunya-moda-deviyle-ortak-bir-ise-girisiyor

Geçtiğimiz yıl da lüks moda markası Hermès ile işbirliğine giden Apple, ilk Apple Watch için de oldukça şık kordonlarını tanıtmıştı. Bu işbirliğinin ardından satış rakamları iyi gitmiş olacak ki, Fransız markası tam 1 yıl sonra duyurulan Apple Watch Series 2 için de özel ve el yapımı kayışlarını tanıttı.

 

Michael Kors gibi markalar kendi akıllı saatlerini üretme yoluna giderken, Hermes’in Apple ile işbirliğine giderek teknoloji tarafında değil kendi uzmanlık alanında ilerlemesi de Hermes için farklı görüşlere göre değerlendirilebilecek bir konu. Dana derisinden el yapımı üretilen Apple Watch 2 kayışlarının pek de ucuz olmadığını söyleyebiliriz.


Apple Watch Hermès tıpkı Watch 2 gibi, 38 milimetre ve 42 milimetre olmak üzere iki farklı boyutta gelecek. 38 milimetrelik Single Tour adlı model 1149 dolara satılacakken, 42 milimetrelik modeli ise 1199 dolarlık fiyata alıcı bulacak. 38 milimetrelik Double Tour modeli ise 1299 dolara satılacak. En pahalı model ise Double Buckle Cuff olacak ve 38 milimetrelik bu model, 1499 dolara satılacak. Elbette bu fiyatlara Watch 2 ürünü de dâhil. Eğer kayışları ayrıca olmak isterseniz, onların da bedeli 339 dolar ile 689 dolar arasında modellere göre değişecek.

 

Bu haber Webrazzi'de yayınlanan Sami Eyidilli'nin özel haberinden alıntıdır.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri