Antares’in yıldızları ödüllerini aldı

Yeni yıl hediyesi olarak ziyaretçilerine son model bir Mercedes A 180 veren Antares, üç yıldır kendi yıldızlarını da ödüllendiriyor. Simge Sağın’ın sahne aldığı 3’üncü Personel Gecesi’nde tüm Antares çalışanları eğlendi, yılın mağazası, yılın personeli ve yılın vitrini ödülleri bu gecede sahiplerini buldu

Antares’in yıldızları ödüllerini aldı

Yönetimini Jones Lang Lasalle’in yürüttüğü Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi 3 yıldır gerçekleştirdiği Personel Gecesi’ni Amade Balo ve Nikah Salonu’nda yaptı. Yılın mağazası, yılın vitrini ve yılın personeli ödüllerinin sahiplerini bulduğu Personel Gecesi, bu yıl da bol yıldızlı geçti.

Gecenin başında bir konuşma yapan AVM Müdürü Kenan Özduran, 2012 yılı içerisinde tüm çalışanlara emekleri için teşekkür ederek 2013 yılı için de bir aile olarak Ankara’da AVM sektöründe özel bir yerde olacaklarına dair inancını dile getirdi.

Antares  AVM İcra Kurulu üyeleri Mustafa Çayırpınar ve Ramazan Kahraman’ın ödülleri sahiplerine takdim ettiği gecede Antares Özel Ödülü kategorisinde Teknosa, Antares Kart Özel Ödülü kategorisinde DeFacto, Ana Mağazalar kategorisinde LCW, Deri diyim/ayakkabı kategorisinde Deichmann, GSM/elektronik eşya kategorisinde Turkcell, Müzik market/çocuk/oyuncak kategorisinde D&R, Hazır giyim kategorisinde KVC, Kuyum/optik-saat kategorisinde Uğur Saat, Yiyecek kategorisinde Mado, Diğer/kiosk kategorisinde ise Egece Pet Shop ödülleri kucakladı.

Gecenin en heyecanla beklenen Yılın Personeli ödülü, özverili çalışmaları ile Rossmann mağazasından Gökçe Genç’in, Yılın vitrini ödülü ise pırlantalarla ışıldayan vitrini ile Hamza Yılmaz’ın oldu.

Bu yıl ayrıca yıl içerisinde oldukça değerli bir proje gerçekleştiren Antares Taksi de Yılın Sosyal Sorumluluk Ödülü’ne Layık görüldü. Ramazan ayı boyunca şehit ve gazi ailelerine ücretsiz taşıma hizmeti veren Antares Taksi, bu duyarlı projeleri için ödüllendirildi.