Antares Türkiye Polis Radyosu’yla 80’lere döndü

Antares Türkiye Polis Radyosu’yla 80’lere döndü

Polis Radyosu ile ortaklaşa gerçekleştirilen etkinlikte Türk müziğinin zirvesi sayılan 80’li yılların şarkıları ile ziyaretçileri ve radyosu başında ki dinleyicileri ağırladı. 8-9-10 Mart günlerinde ana fuaye alanında ziyaretçilerle buluşan 80’ler etkinliği renkli görüntülere sahne oldu. Günün belirli saatlerinde yapılan canlı yayınlara katılan ziyaretçiler geçmişi hatırlayarak duygu dolu anlar yaşadı.

 

Yediden yetmişe herkesin bildiği önemli eserlerin imzalı taş plakları alanda sergilenenler arasındaydı. Özellikle Zeki Müren tarafından imzalanan ve Türkiye Polis Radyosu’na hediye edilen taş plak ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

 

Etkinlikte tarihi plak sergisi, 80’ler Dj performansı, geçmişten günümüze polis kıyafetleri ve 67’nci yıl fotoğraf sergisi ziyaretçilerle buluştu.

 

Etkinlik, 10 Mart Pazar günü solist Burcu Altınel ve ekibinin 80’ler şarkılarıyla devam etti. Sevilen parçaların seslendirildiği konser Türkiye Polis Radyosu kanalıyla tüm Türkiye’de canlı olarak dinlenilebildi. Yoğun alkışlar ile sona eren konser, canlı yayın ile devam etti. Etkinlik alanında bulunan ziyaretçiler ile yapılan röportajlarda Türkiye Polis Radyosu’nun Antares’te olmasından duydukları mutluluğu dile getiren ziyaretçiler duygularını ve düşüncelerini tüm Türkiye ile paylaşma imkânı yakaladı.