Antares hafta sonuna özel etkinlikler planlıyor

Ankara’nın Alışveriş ve Yaşam Yıldızı Antares, eğlenceli etkinlikleri ve kazandıran kampanyalarıyla ziyaretçilerine özel bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyor

Antares hafta sonuna özel etkinlikler planlıyor

11 yıldır sadece Ankara’dan değil Türkiye’nin her şehrinden alışveriş severleri ağırlayan Antares, çocuk etkinlikleriyle hafta sonunda minik ziyaretçilerini eğlendirirken büyükleri gülümsetiyor.


24 – 25 Ağustos günlerinde Korsan Hook ile Hazine Adası etkinliği Ana Fuaye alanında miniklerle buluşacak. Korsan Hook 14.00’te start alacak, katılımın ücretsiz olduğu etkinliğin yaş sınırı 4-14 arasında olacak.

 

Korsan Hook ile Hazine Adası etkinliğinde; kostüm giyme, yüz boyama, korsan atölyesi, kıta savaşları, fotoğraf çekme, gemi gezintisi, kanca atışları, korsan kum havuzu gibi oyunlar ve atölyelerde minik ziyaretçiler eğlenceli anlar yaşarken aileler bol bol fotoğraf çekme imkânı yakalayacak.

 

Akıl ve Zekâ Oyunları Atölyesi 24 Ağustos Cumartesi günü 14.00 – 18.00 saatleri arasında Fast Food Sahnede gerçekleştirilecek. Düşündüren ve hayal ettiren zekâ oyunlarıyla miniklerin hayal güçleri gerçeğe dönüşecek.

 

Ağustos Ayı Çocuk Kulübü, bu hafta sonunda Kitap Ayracı Atölyesi ile katılımcılarına hem eğlenceli hem de öğretici bir etkinlik sunacak. Her Hafta Pazar günü Fast Food Sahnede başka bir tema ile gerçekleşen etkinliğe katılım ücretsiz olacak.