Antares görkemli bir açılışa imza attı

11 Eylül 2019 Çarşamba

Ankara’nın Alışveriş ve Yaşam Yıldızı Antares’in yeni yıldızı, Adnan Kızıltaş mağazası muhteşem açılışıyla ziyaretçileri eğlendirdi

antares-gorkemli-bir-acilisa-imza-atti

Hafta sonu renkli bir açılışa ev sahipliği yapan Antares, “Kısmetse Olur” yarışmasının fenomen damat adayı Adnan Kızıltaş'ın erkek giyim mağazasının açılışında ünlü yağmuru yaşandı.

 

8 Eylül Pazar günü gerçekleşen defile, konser ve söyleşinin konukları Veli Erdem Karakülah, Uğur Arslan, Aysel Yakupoğlu, Turgay Başyayla, Devran İskender, Bülent Mert, Melis Buse Betkayan, Adnan Kızıltaş ve Rıdvan Adede’nin katıldığı açılış renkli görüntülere sahne oldu.

 

Saat; 15.00’te başlayan büyük açılış defile ile start aldı ve konserler ile devam etti. Uğur Arslan sunuculuğunda gerçekleşen etkinliğe katılan ünlülerin sıcak tavırları büyük beğeni topladı. Adnan Kızıltaş markasının yeni mağazası için yapılan defilede Sonbahar – Kış sezonu kombinleri ziyaretçilerden tam not aldı.

 

Açılış ve konserlerden sonra fenomenlerin paylaşımları ile devam eden etkinlik, mağaza önünde resmi açılışın yapılmasıyla sona erdi.

 

Ankara’nın parlayan yıldızı Antares, etkinlikler ve konserleriyle eğlendirmeye devam ediyor.

 

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri