Antares Babalar Gününüzü sağlıkla kutluyor

Antares Babalar Gününüzü sağlıkla kutluyor

Ankara’nın Alışveriş ve Yaşam Yıldızı Antares, Covid-19 önlemleri kapsamında hayata geçirdiği yeni düzenlemelerle 11 Mayıs itibarıyla yeniden ziyaretçileri ile buluştu.

Değerli ziyaretçilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı amacıyla Mart ayından bu yana sürdürülen çalışmalar kapsamında hayata geçirdiği hijyen tedbirlerine ek olarak ortak alanlarda yüzde 100 temiz hava uygulamasını başlatan Antares, ziyaretçilerine güvenli alışverişin keyfini yaşatıyor.

Ziyaretçi ve çalışanların sağlığının korunması için kamu otoritelerince belirlenen önlemleri hayata geçirilen kurallar ile sağlık tedbirlerimize kapı girişlerinden itibaren başlayan ve AVM içerisinde de devamlı kontroller ile sürekli dezenfeksiyon işlemiyle devam ediyor.

 

Canımız, kahramanımız babalarımız için en güzel hediyeler Ankara’nın Alışveriş ve Yaşam Yıldızı Antares’te!

Babalar Gününde canımız babalarımızın bu özel gününü daha renkli hale getirmek için kutlama videoları hazırlayalım, Babalar Gününü hep birlikte kutlayalım. Çekeceğiniz kutlama videolarını bize iletin, storymizde paylaşalım. Bu Babalar Günün de sevdiklerimiz ile mesafeli olsak da onlar için en güzel dileklerimizle sağlıkla geçirilecek bir Babalar Günü olmasını dileriz.