Antares, Aşure gününü ziyaretçileriyle kutladı

12 Eylül 2019 Perşembe

Ankara’nın alışveriş ve yaşam marketi Antares, bolluk ve bereketin simgesi olan aşure ayını 13 Eylül Cuma günü ziyaretçilerine aşure dağıtarak kutladı.

antares-asure-gununu-ziyaretcileriyle-kutladi


Bolluk ve bereketin simgesi olan aşure ayı için fındıktan fıstığa, buğdaydan nohuta, nardan üzüme gelenekselleşen aşure geleneksel lezzetini ziyaretçileriyle paylaştı.

Paylaşmanın ve dayanışmanın simgesi olan Aşureyi gelenek haline getirerek ziyaretçileri ile birlikte kutladıklarını belirten Antares AVM Müdürü Ayperi Özyurt: “Bizi yalnız bırakmayan ve aşuremizi paylaşan tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.” diyerek paylaşmaya ve dayanışmaya dikkat çekti.

Binbeşyüz den fazla ziyaretçiye aşure dağıtıldı. Aşure dağıtımı küçükten büyüğe bütün ziyaretçilerin yüzlerini güldürdü. Orta alanda dev kazanlarla dağıtılmaya başlanan aşureler 2 saatin sonunda sona erdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri