Perakende PageSkin

Annenizi mutlu edecek tatlar MADO’da

Annenizi mutlu edecek tatlar MADO’da

Anneler Günü, hayatımızın başrollerindeki kadınlar için en anlamlı günlerden… MADO, birbirinden lezzetli kahvaltıları, pastaları ve dondurmaları ile bu özel günün keyfine keyif katıyor. Güne dolu dolu başlamak isteyenler için zengin kahvaltı çeşitleri, taptaze ve lezzetine doyum olmayan Anneler Günü pastaları, doğallığı ve lezzetiyle büyüleyen dondurmalar Anneler Günü’nde damak tadına önem veren misafirlerini bekliyor.

Annelerimizin mutluluğunu katlayacak Anneler Günü yaklaşıyor. Bu özel gün için yapılacak programlar ise MADO’nun enfes lezzetleriyle taçlanıyor. Anneniz için tercihiniz ister muhteşem bir kahvaltı veya leziz pastalar, ister serinletici gerçek dondurma lezzetleri olsun, MADO Anneler Günü’nde paylaşılan her anı eşsiz hale getiriyor.

Kahvaltının mutlulukla ilgisi olduğunu düşünen annelere

Her gün size kahvaltı hazırlayan annenizi, MADO’nun anne eli değmiş gibi hazırlanan leziz ve dolu dolu kahvaltı sofrasıyla buluşturmaya ne dersiniz? Aileyle bir araya gelinen sohbet dolu kahvaltılar, Anneler Günü’ne başlamak için harika bir yol. Geleneksel Türk lezzetlerinin bulunduğu MADO yöresel köy kahvaltısı veya zengin çeşitleriyle sohbeti sonlandıramayacağınız serpme kahvaltı annenizle yapacağınız kutlamaya keyifli ve lezzetli bir başlangıç oluyor. Omlet çeşitleri, menemen, gözleme, tost ve sandviçler annenizle geçireceğiniz güzel anlara tazelikleri ve lezzetleriyle eşlik ediyor.

Kutlamaların vazgeçilmez lezzeti pastalar

Annenizin tadına doyamayacağı ve anneler için özel hazırlanan çikolatalı Anneler Günü pastası veya annenizin en sevdiği lezzetlerin buluştuğu pastalar ile ona keyifli bir sürpriz yapabilirsiniz. Ustalıkla hazırlanmış çikolatalı Anneler Günü pastası, annenizin hem midesine hem de gözüne hitap edecek tatlar arasında yerini alıyor.

Anneler Günü bu dondurmalar ile bir başka güzel!

Güneşin kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladığı bugünlerde pek çoğumuzun tatlı tercihi dondurmalar oluyor. MADO’nun keçi sütü ve salep ile hazırladığı enfes dondurma çeşitleri annelerin tüm yorgunluğunu alıyor. Geleneksel kesme ve dövme dondurmalar, tadını ve şekerini taptaze meyvelerden alan dondurmalar, enerjisi azaltılmış diyabetik dondurmalar ve bitkiselliğiyle öne çıkan vegan dondurmalar, bu Anneler Günü’nün keyfini bir üst seviyeye çıkarıyor.