“Annelik Her Zaman Tozpembe Değil”

BlogcuAnne.com blogunun ve ‘Annelik Her Zaman Tozpembe Değil’ kitabının yazarı Elif Doğan, Astoria Alışveriş Merkezi’nde bugün saat 13.00’te genç anneler ve anne adayları ile buluşuyor

“Annelik Her Zaman Tozpembe Değil”

Astoria Alışveriş Merkezi söyleşi ve etkinliklerine bugün (9 Mayıs) Anneler Günü’ne özel bir etkinlikle devam ediyor. Kariyer.net sponsorluğunda gerçekleşecek Anneler Günü’ne özel etkinliğin konuğu ‘BlogcuAnne.com’ blogunun ve ‘Annelik Her Zaman Tozpembe Değil’ kitabının yazarı Elif Doğan.
Bugün Astoria Alışveriş Merkezi’nde, Kariyer.net sponsorluğunda gerçekleştirilecek etkinlik, Astoria Alışveriş Merkezi Genel Müdürü UmitTeoman’ın ve Kariyer.net Genel Müdürü Yusuf Azoz’un açılış konuşmaları ile başlayacak.

Elif Doğan ise kitabı ‘Annelik Her Zaman Tozpembe Değil’ ile aynı adı taşıyan söyleşisinde anne olmanın iniş çıkışlarını katılımcılarla paylaşacak. Doğan, kitabında annelikten, “Annelikle ilgili bir temel gerçek var ki, dünyanın neresine giderseniz gidin değişmiyor. Anne olan bir kadının hayatı ikiye ayrılıyor; Çocuktan Önce ve Çocuktan Sonra. Annelik şimdiye kadar yaptığım en güzel ama en zor iş” şeklinde bahsediyor.