Anneler Günü Outlet Center İzmit’te kutlandı

12 Mayıs 2014 Pazartesi

Anneler Günü, Türkiye’nin ilk outleti Outlet Center İzmit’te birbirinden eğlenceli aktivitelerle kutlandı

anneler-gunu-outlet-center-izmitte-kutlandi

Outlet Center İzmit, her yıl Anneler Günü’nde geleneksel olarak düzenlediği etkinliklerle, daha önceki yıllarda olduğu gibi 11 Mayıs Pazar günü, çok renkli ve çok eğlenceli bir etkinlik programı gerçekleştirdi.

Outlet Center İzmit bünyesinde, Anneler Günü gerçekleştirilen etkinliklerinde; anneler, hem çocuklarıyla hem de birbirleriyle kıyasıya yarıştı.

Gün boyunca çocuklarıyla birlikte; balon, ip atlama,  tuvalet kâğıdıyla mumya yapma, mantı yapma, kek dilimleme ve sandalye kapma gibi eğlenceli yarışmalara katılan anneler; Outlet Center İzmit’ten hediye çekleri ve Bernardo - Ayakkabı Dünyası - Beymen gibi mağazalardan da sürpriz hediyeler kazandı.

Grup Nazar en güzel şarkılarını misafirler için seslendirdi. Maphoytag Halk Oyunları Ekibi en güzel gösterilerini sergiledi. Annelere karanfiller dağıtıldı. Çocuklara yönelik çeşitli animasyon gösterileriyle süren Anneler Günü etkinlikleri, akşam saatlerine kadar devam etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri