Anneler Günü CarrefourSA Bayrampaşa’da ölümsüzleşecek

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen CarrefourSA Bayrampaşa Alışveriş Merkezi, 10-11 Mayıs günlerinde düzenleyeceği, tüm anne ve çocuklarının katılabileceği etkinliklerde Anneler Günü anılarını ölümsüzleştirecek

Anneler Günü CarrefourSA Bayrampaşa’da ölümsüzleşecek

CarrefourSA Bayrampaşa Alışveriş Merkezi’nde kurulacak etkinlik alanında gerçekleştirilecek alçıdan eller, çiçek yapım ve önlük boyama atölyesinde eğlenceli bir Anneler Günü tüm CarrefourSA Bayrampaşa Alışveriş Merkezi misafirlerini bekliyor.

10 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilecek çiçek yapım ve önlük boyama atölyesinde çocukların annelerine özel yapacakları hediyeler CarrefourSA Bayrampaşa Alışveriş Merkezi tarafından etkinliğe katılan tüm annelere hediye edilecek. 11 Mayıs Pazar Anneler Günü’nde ise anne ve çocukları bir sürpriz bekliyor. Alçıdan eller atölyesinde tüm anne ve çocuklar alçı üzerindeki izleri ölümsüzleştirecek. Hazırlanan alçı kalıplara el izlerini basan tüm anne ve çocuklar bu ölümsüz anıyı hayatları boyunca saklayabilecek.