Ankara'nın parlayan yıldızından hediye yağmuru

15 Ekim 2019 Salı

Alışveriş, keyif ve eğlencenin değişmeyen adresi Antares, Sonbaharda Hediye kampanyasıyla 14-18 Ekim günleri arasında aynı gün içinde toplamda 300 TL ve üzeri alışverişlerde “Dijital Dokun Kazan” yarışmasıyla yüzlerce hediye ve hediye çeki dağıtıyor

ankaranin-parlayan-yildizindan-hediye-yagmuru

14-18 Ekim günleri arasında Antares Ana Fuaye alanında gerçekleştirilecek yarışmaya katılan ziyaretçiler beyaz eşya, tablet ve televizyon gibi birbirinden değerli hediyeler ve hediye çekleri kazanıyor.

 

Kampanya, 14-18 Ekim günleri arasında saat 12.00-20.00 arasından Danışma bankosundan katılım numarası alan ziyaretçileri kapsayacak. Tüm katılımcılara bir hediye verilirken beyaz eşya kazananların mutlulukları ikiye katlanıyor.

 

11 yıldır, alışverişin ve eğlencenin adresi olan Antares, kampanyalarıyla ve etkinlikleriyle Ankara’nın parlayan yıldızı olmaya devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri