Ankara PERDER üyeleri Çankaya Üniversitesi ile buluştu

04 Aralık 2012 Salı

Ankara PERDER geleneksel üye kahvaltısının 6’ncısı Çankaya Üniversitesi’nin katılımıyla geçtiğimiz günlerde Altunbilekler ev sahipliğinde gerçekleşti. Kahvaltıda üyeler akademisyenlerle sektörü değerlendirdi. Etkinliğin öne çıkan önemli teması: rekabet ve işbirliği içerisinde geleceği planlamak oldu

ankara-perder-uyeleri-cankaya-universitesi-ile-bulustu

Çankaya Üniversitesi İşletme Bölümü Öğretim Görevlisi Dr. İrge Şener, Çankaya Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Celal Zaim Çil, Çankaya Üniversitesi Girişimcilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Meral Sayın ve Çankaya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Yard. Doç Dr. Nurettin Kırkavak’ın “Perakende Sektörü Nereye Gidiyor, Neler Yapılmalı?” konulu araştırmalarını Ankara PERDER üyeleri ile paylaştıkları etkinlik, sektör gelişim ve değişimine yön verecek ipuçlarını içeriyordu.

Perakende sektörü analizi ve stratejik yol haritasını akademisyenlerle değerlendirme imkanı bulan Ankara PERDER üyesi yerel zincir market sahipleri; istihdamdan, rekabete; rekabetten işbirliğine pek çok alanda yapılmış çalışmayı üniversite öncülüğünde analiz etme imkanı buldu.

Toplantıda Ankara PERDER üyelerinin katılımıyla oluşturulan Endüstri Mühendisliği Çalışma Grubu’nda; Bildirici, Çağdaş Marketler, Öğütler, Macit Marketler, Güreller, City Gross, Erdemler, Başgimpa ve Altunbilekler yer aldı. 

Çalışmalarını üniversite bünyesinde, sektörel etkinlik ve verimlilik çerçevesinde devam ettirmeyi amaçlayan çalışma grubu önümüzdeki günlerde bir araya gelmeyi planlıyor. Etkinlik, Ankara PERDER Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek’in Çankaya Üniversitesi Rektörü Güvenç’e plaket takdimi ve hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri