Ankara PERDER kahvaltıda buluştu

02 Şubat 2015 Pazartesi

Ankara PERDER, 2015’in ilk kahvaltısını üyesi olan Macit Market ev sahipliğinde gerçekleştirdi

ankara-perder-kahvaltida-bulustu

Avrupa Birliği yatırım ortalığı ile kurduğu Yenikent’de yer alan Danacızade Et Ürünleri Tesisi’nde PERDER üyelerini ağırlayan Orhan Macit, Danacızade’nin yüksek hijyen standartlarında üretim yaptığına dikkat çekti.

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) Başkanı Mustafa Altunbilek, Ankara PERDER Başkanı Mehmet Ali Başdurak ve Ankara PERDER üyelerini bir araya getiren kahvaltının ardından üretim tesisi gezildi.

Özel önlükler, galoş, bere giyiminin ardından hijyen havuzundan geçilerek yapılan tesis gezisinde üretimin ilk aşamasından son aşamasına kadar hijyen ve kalitenin temin edildiği görüldü.

Gezi sonrası Altunbilek, Danacızade firması ile ilgili kısa değerlendirmelerde bulundu. Örnek tesisleri Türk ekonomisine kazandırmalarından ve tüketici sağlığını ön planda tutarak tam hijyenik ortamda yapılan üretimden çok memnun kaldıklarını dile getiren Altunbilek “Böylesi mükemmel bir tesisi ülkemize kazandırdıkları için Danacızade ailesine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Perakendenin miladı ‘Perakende Yasası’
29 Ocak Perşembe günü Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 6585 sayılı Perakende Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun hakkında üyelerini bilgilendiren Ankara PERDER Danışmanı Av. Ramazan Aykış “Bu Kanun, perakendenin miladı niteliğindedir” dedi.

Toplantı bitiminde tüm üyelere katıldıkları için teşekkürleri ileten Başdurak, Danacızade markasına da bol satış ve başarılar diledi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri