Ankara Optimum’un hafta sonu konuğu Tuğçe Kandemir olacak

19 Haziran 2019 Çarşamba

Kaliteli alışverişin merkezi Ankara Optimum AVM, 22-23 Haziran Kare Takımı etkinliği, 23 Haziran’da ise Tuğçe Kandemir konseri ile ziyaretçilerine keyifli bir hafta sonu yaşatacak

ankara-optimumun-hafta-sonu-konugu-tugce-kandemir-olacak

Birbirinden eğlenceli ve her kitleye hitap eden etkinlikleriyle “Ankara Optimum Yaz Festivali” hız kesmeden devam ediyor.

 

TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi filmi Kare Takımı kahramanları, Kuti, Aypa, Rupi, Enda Ankara Optimum’a konuk olacak. Eğlendirirken öğreten Kare Takımı karakterleri, minik misafirlerine unutamayacakları bir hafta sonu yaşatacak.

 

Tüm çocukların ücretsiz olarak katılabileceği Kare Takımı etkinliği, 22 Haziran saat 12.00-14.00-16.00 ve 18.00, 23 Haziran gününde ise 13.00 ve 15.00 saatlerinde Ankara Optimum AVM etkinlik alanında gerçekleşecek.

 

Ankaralılar, Tuğçe Kandemir şarkılarıyla yazın keyfini çıkaracak
Bu Benim Öyküm ve Gülü Soldurmam şarkılarıyla geniş kitlelere ulaşan ünlü şarkıcı Tuğçe Kandemir, 23 Haziran akşamı Ankara Optimum AVM’de müzikseverlerle bir araya gelecek. Kandemir, popüler şarkılarını saat 18.30’da Ankara Optimum AVM ziyaretçileri için seslendirecek.

 

Ankara Optimum AVM ziyaretçileri için ücretsiz olan konser öncesi Ankara Optimum AVM sosyal medya hesaplarında sürprizler takipçileri bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri