Perakende PageSkin

Ankara Optimum, ramazanda geçmişin kapılarını aralıyor

Ankara Optimum Outlet, ramazan ayı etkinliklerini “Optimum Ramazan Eğlenceleri” sloganıyla gerçekleştiriyor

Ankara Optimum, ramazanda geçmişin kapılarını aralıyor

Ankara Optimum Outlet ramazan ayı boyunca ziyaretçilerine geçmişin kapılarını aralayacak. Gerçekleşecek olan aktiviteler 7’den 70’e bütün Ankara Optimum ziyaretçilerine hitap edecek. Semazen gösterileri ile tasavvuf müziği ramazan ayında Ankara Optimum’da ziyaretçilerin gönüllerine taht kurarken, canlı manken gösterileri, kukla ve balon şov, sihirbaz gösterileri, Osmanlı şerbeti ikramı, Karagöz & Hacivat karakterlerinin tasvirinin yapılacağı tiyatral etkinlikler de gerçekleştirilecek.

Aynı zamanda Ankara Optimum’a 9 - 21 Temmuz günleri arasında aynı gün içerisinde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, Turkcell’den konuşma paketi ve ‘Optimum’da Lezzetin Tadını Doyasıya Yaşayın’ sloganı ile düzenlenecek olan kampanya ile birbirinden lezzetli mönülerden birini kazanma fırsatını yakalayacak.

Farklı etkinlikleri ile tüm ziyaretçilerinin memnuniyetini hedefleyen Ankara Optimum Outlet, ramazan ayı süresince her cuma ve cumartesi 10.00-23.00 saatleri arasında hizmet vermeye devam edecek.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin