Perakende PageSkin

Ankara Optimum, Elazığlı öğrencileri ağırladı

Sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemle adından söz ettiren Ankara Optimum Outlet, Elazığ’ın Palu İlçesi Atatürk Ortaokulu’ndan gelen çocukları ağırladı

Ankara Optimum, Elazığlı öğrencileri ağırladı

Elazığ ili Palu İlçesi Atatürk Ortaokulu’ndan ilk defa Ankara’ya giden öğrenciler, TED Ankara Koleji Mezun Gönüllüleri tarafından organize edilen Ankara gezisinde başta Anıtkabir olmak üzere Ankara Kalesi, Hamamönü gibi tarihi mekanların da yer aldığı durakların yanı sıra Ankara Optimum Outlet tarafından düzenlenen organizasyonla ağırlandı.

AVM binasına girdikleri andan itibaren büyük bir ilgi ile karşılanan çocuklar, önce Rollhouse Spor ve Eğlence Merkezi’nde bowling oynadı. Oyun sonrasında madalya töreni ve pasta kesimi organizasyonları ile oldukça mutlu oldukları gözlemlenen çocuklar, derslerde olduğu kadar sosyal faaliyetlerde de başarılı olabileceklerini kanıtladı.

Okul kütüphanelerine Ankara Optimum tarafından kitaplar hediye edilen ve 5D sinema ile ilk defa Ankara Optimum’da tanışan öğrenciler böylesine keyifli faaliyetlere katılmalarını sağlayan Ankara Optimum Outlet yönetimine teşekkür etti.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin