Ankamar Fatsa şubesini hizmete soktu

Ordu’da sektörde 10’uncu yılını dolduran Ankamar Ekonomi Marketleri, 12’nci şubesini Fatsa’da görkemli bir törenle hizmete açtı

Ankamar Fatsa şubesini hizmete soktu

Ankamar Ekonomi Marketlerinin açılışına Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Açılış konuşması yapan Ankamar Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Dinçsoy: “9 bin 500 metrekare satış alanıyla 7 bin 500 metrekare depolama alanıyla 600'e yakın çalışanıyla Ankamar olarak Ordu'ya hizmet etmek bizim için gururdur. Fatsa şubemizin açılışımıza katılan tüm siyasilerimize teşekkür ediyorum. Tüm hızımızla Ordu'ya hizmet etmeye devam edeceğiz.” dedi.

 

Ordu Büyük şehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş: “Sermayeyi milletin hizmetine insan çalıştırarak vergi vererek üretimi en üst seviyeye ön plana çıkararak bu aşkla hizmet etmek önemli bir unsurdur. Ben Ankamar ailesini bu konuda tebrik ediyorum. Fatsa şubesinin açılışından çok mutlu oldum ve inanıyorum ki bu sayısal artış hiç durmayacaktır. Bu nedenle hayırlı olsun diliyor, Allah'tan bol bereketli kazançlar temenni ediyorum.” dedi.

 

Yapılan konuşmanın ardından Nuri Genç hoca tarafından dua yapıldı ve iş yerinin açılış kurdelesi kesildi. Açılış merasimi marketin gezilmesi ile sona erdi.

 

Yeni mağaza 500 metrekare alanda 3 kasa ve 22 çalışanı ile Fatsa halkına hizmet verecek.