Ankamar Ekonomi Marketleri 10’uncu mağazasını açtı

19 Haziran 2018 Salı

Sektörde 10’uncu yılını dolduran Ankamar Ekonomi Marketleri, 10’uncu şubesini Ünye’de görkemli bir törenle hizmete açtı

ankamar-ekonomi-marketleri-10uncu-magazasini-acti

Kaledere Mahallesi’nde açılan Ankamar Ekonomi Marketleri’nin açılışına Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Karadeniz Perder Koordinatörü Bülent Erhan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Açılış öncesi konuşma yapan Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar: “Gerçekten güzel bir iş yerinin açılışını gerçekleştiriyoruz. Hem bir Ünyeli hem de bu mahallenin bir sakini olarak belirtmek isterim ki, güzel bir yerde güzel bir iş yeri oldu. Marketlerimiz her ailenin günlük uğradığı mekânlar ve her yerde olduğu gibi Ünye ilçemizde de sayısı her geçen gün artıyor. Vatandaşımız kalite ile birlikte ucuz fiyatı arıyor. Bu vesileyle en kaliteli en uygun fiyatla halkımıza sunarlar diye temenni ediyorum.” dedi.

 

Yeni mağaza 450 metrekare alanda 3 kasa ve 29 çalışanı ile Fatsa halkına hizmet vermektedir.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri