ANKAmall’da yılbaşı eğlencesi başladı

ANKAmall, yılbaşı süslemeleri, benzersiz kampanyaları, yılbaşı ruhunu yansıtan çocuk atölyeleri ve sürprizleri ile yeni yıla hazır

ANKAmall’da yılbaşı eğlencesi başladı

Başkentin büyük ziyaretçi kitlesini ağırlayan ANKAmall, yeni yıl hazırlıklarını tamamladı. Ziyaretçilerine ışıl ışıl, rengârenk bir ortamda alışveriş imkânı sunan AVM, kampanyaları yanında çocuk etkinlikleri ile de yılbaşı coşkusunu şimdiden yaşatmaya başladı. AVM önünde yer alan dev oyuncak ve hemen her köşedeki süslemeler anı ölümsüzleştirmek isteyen ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.


Kampanyalar ve sürpriz hediyeler sevindiriyor
Geniş marka ve ürün yelpazesi sunan AVM, bünyesinde bulunan pek çok mağazada şaşırtan yeni yıl kampanyaları ile ziyaretçilerinin yüzünü güldürüyor. Yanı sıra sosyal medya üzerinden düzenlenen yarışmalarla da adeta hediye yağmuru yaşanıyor.


Çocuklar yılbaşı ruhunu ANKAmall Çocuk Kulübü’nde yaşıyor
Çocuklara büyük önem veren AVM’de eğitici atölye çalışmaları da yenilenerek devam ediyor. Yılbaşı temalı atölyelere katılan minikler yaptıkları süslemelerle yılbaşı heyecanını şimdiden yaşayacak, öğretici çalışmalar sayesinde yılbaşı eğlencesine de erken başlayacaklar. Atölyeler kapsamında yılbaşı ağacından süslemelerine kadar çeşitli ürünler hazırlanacak. Yılbaşı kapı süsü, ağaç süsü, kardan adam vazosu, CD ağaç süsü, el işi Noel Baba, Noel Baba Kuklası, çorap kuklası, ren geyiği maskesi, akordeon kardan adam, kardan adam çerçevesi, kızak süsü, Noel Baba saati ve yeni yıl kartı gibi çok sayıda atölyede hem keyifli el işleri yapılacak; hem de yılbaşı hazırlığı tamamlanacak. Her Cuma, Cumartesi ve Pazar gerçekleşen çocuk atölyeleri yılbaşı gününe kadar devam edecek.


ANKAmall'dan yeni yıl hediyesi
Kazançlı alışveriş, yılbaşı araba hediyesiyle süsleniyor. ANKAmall, yapılacak çekilişin ardından ziyaretçilerine yeni yıl hediyesi olarak Mercedes Benz C 180 Style kazanma şansı sunuyor.
20 Şubat’a kadar AVM'den 150 TL ve üzerinde alışveriş yapacak olan ziyaretçiler ANKAmall'un araba kampanyasına katılım hakkı elde edebilecekler. Yapılacak çekilişin ardından bir talihli yeni yıla ANKAmall'un hediyesi olan Mercedes Benz C 180 Style ile girecek.