ANKAmall’da çocuklara çifte bayram

Yaklaşan Kurban Bayramı ile birlikte okulların açılmasına sayılı günler kala çocuklar sürprizlerle dolu atölyelerle çifte bayram yaşayacak

ANKAmall’da çocuklara çifte bayram

Minikler ANKAmall’da bu kez hediyelerini kendi elleriyle yapacak, hem de yeni eğitim öğretim dönemi için moral depolayacak. Atölyelere katılan minikler bayram kartlarından hediye kutusuna, bayram çantasından para cüzdanına, pamuktan koyuna,  şeker sepetine kadar çeşitli hediyelere sahip olacaklar. Hediyelerini eğitmenler eşliğinde yapacak, yaratıcılıklarını da ortaya koyarak kendi tasarladıkları hediyelerin keyfini çıkaracak.


Önce ANKAmall’a sonra okula
Okula hazırlık yapan çocuklar okul ihtiyaçlarının bazılarını da okula dönüş atölyelerinde yine kendi elleriyle hazırlama imkânına sahip olacak. Çanta, cüzdan, kalem kutusu, kalemlik ve kitap ayracı gibi pek çok ihtiyaç minik ellerle yapılan keyifli etkinliklerle eğlenceli bir okul hazırlığı sürecine dönüşecek. Hediyeler atölyelerde yapılanlarla sınırlı kalmayacak; ANKAmall sürprizleri ile de katlanacak. Minti Monti kitapçıkları, özel hazırlanan boyama matları ve boyama kalemleri de ANKAmall’un hediyesi olacak.


Kampanyalar hız kazandı
Kurban Bayramı ve hemen sonrasında okulların açılması alışveriş merkezindeki kampanyalara da hız kazandırdı ve adeta bir alışveriş festivali yaşanmasına sebep oldu. Çok sayıda markada gerçekleşen indirim ve kampanyalar ile hem fırsatlardan yararlanmak, hem bayram alışverişi yapmak, hem de yeni sezona hazırlıklı girmek isteyenlerin gözdesi olmayı sürdüren ANKAmall, 9-11 Eylül günleri arasında da saat 23.00’e kadar açık olacak.


Atölye takvimi
Çocukları hediyelere boğacak ve kendi hediyelerini yapma imkanı sunan atölyeler hemen her gün çocukları bekliyor. 12 Eylül’den 25 Eylül’e kadar devam edecek atölyeler ise şunlar:
12, 13, 14, 15, 16 Eylül günlerinde Bayram Kartı, Origami Hediye Kutusu, Bayram Çantası, Buzdolabı Süsü, Para Cüzdanı, Pamuktan Koyun, Süslü Lolipop Şekeri, Şeker sepeti,
17,18, 23, 24, 25 Eylül günlerinde Resim Paletim, Duvar Saatim, Anahtarlığım, Cüzdanım, Çantam, Kalem Kutum, Anahtarlığım, Kitap Ayracım, Çanta Rozetim, Kavanoz Kalemliğim, Resim Önlüğüm.