ANKAmall’da büyük turnuva heyecanı sona erdi

11 Haziran 2018 Pazartesi

ECE Türkiye tarafından yönetilen ANKAmall’da bayram heyecanı erken başladı. Zengin çeşitleri ve konforlu alışverişin yanında etkinlikleriyle de ziyaretçilerine farklı deneyimler sunan alışveriş merkezi, hafta sonu yine heyecan dolu bir etkinliğe, playstation turnuvasına ev sahipliği yaptı

ankamallda-buyuk-turnuva-heyecani-sona-erdi

Sony tarafından gerçekleştirilen Playstation turnuvası büyük ilgi görürken, dereceye girenler de ödüllerine sahip oldu. Kazanan yarışmacılardan 1’cinin PS4, 2’ncinin Wireless Dualshock 4 ve ‘üncünün de Playstation oyunu kazandığı yarışma heyecan fırtınası estirdi.

 

Hafta sonu turnuva heyecanı yaşanırken Ramazan Bayramı hazırlıklarının da devam ettiği ANKAmall, ziyaretçilerine tatlı bir sürpriz yaparak, onları çikolata atölyesi ile buluşturdu. Eğitmenler eşliğinde gerçekleşen çikolata atölyesi ile hem renk renk, çeşit çeşit çikolata yapmanın keyfi yaşandı, hem de yapılan çikolatalar paketlenerek katılımcılara hediye edildi. 14 Haziran’a kadar devam edecek atölye her gün saat 14.00-15.00, 15.30- 16.30, 17.00-18.00 arasında gerçekleşiyor.

 

Bayramın 2’nci ve 3’üncü günü de hizmet verecek

ANKAmall, bayram tatilini en iyi şekilde değerlendirmek isteyen ziyaretçilerinin ihtiyaçlarına cevap vermek için, bayramın 2’nci ve 3’üncü günü de hizmet vermeye devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri