AnkaMall’da 90’lar fırtınası Ferda Anıl Yarkın ile sona erdi

08 Şubat 2018 Perşembe

7’den 70’e her yaştan ziyaretçisine hitap eden etkinlikleriyle ilklerin öncüsü olan Ankara AnkaMall Alışveriş Merkezi'nin 90'lar Konserleri, önceki gün Ferda Anıl Yarkın'la sona erdi

ankamallda-90lar-firtinasi-ferda-anil-yarkin-ile-sona-erdi

Haftalardır misafirlerini 90'lı yılların unutulmaz isimleriyle buluşturan AnkaMall'da Ferda Anıl Yarkın, muhteşem bir performans sergiledi. Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen etkinlikte ünlü sanatçı en sevilen şarkılarını AnkaMall ziyaretçileri için seslendirdi. 90'lı yıllarda art arda çıkardığı şarkılarla pop müzikseverlerin gönlünde ayrı bir yere sahip olan Ferda Anıl Yarkın, Ankara'da unutulmaz bir konsere imza attı.

 

“Sonuna Kadar” şarkısı ile döneme damga vuran Ferda Anıl Yarkın, unutulmaz şarkılarını yüzlerce hayranıyla birlikte seslendirdi. Coşku içinde geçen konserde Ferda Anıl Yarkın'la 90'lı yıllara giden dinleyiciler duygusal dakikalar yaşadı.

 

Etkinlik sonunda hayranlarıyla fotoğraf çektiren Ferda Anıl Yarkın'a Ankamall AVM Müdürü Tahir Yılmaz, teşekkür çiçeği takdim etti.

 

“Popçu değil, müzisyenim”

Samimi açıklamalar da yapan Ferda Anıl Yarkın: "İnsanlar beni pop müzik sanatçısı olarak biliyor ama ben bir müzisyenim, bestekarım. Bestelerimi de ağırlıklı olarak Arif Susam, Ümit Besen, Cengiz Kurtoğlu, İbrahim Tatlıses, Kibariye, Müslüm Gürses gibi pop müzik dışında sanatçılar seslendirdi. Özellikle taverna müziği yapan insanların bestelerinde Ferda Anıl Yarkın imzası vardır. Tabii Nilüfer ve Mustafa Sandal gibi pop müzik sanatçıları da bestelerimi söyledi. Ancak şarkılarımı ağırlıklı olarak arabeskçiler seslendirdi. Pop söylüyorum ama arabesk yazıyorum." dedi.

 

“Onno Tunç ‘Albüm yap’ dedi”

Ünlü sanatçı: "Benim her zaman müzisyenliğim öndedir. 90'lı yıllarda rahmetli Onno Tunç'un bana albüm yap demesiyle pop müzik albümü yaptım. Yoksa böyle bir düşüncem yoktu." açıklamasında bulundu.

 

“Artık baba olmak istiyorum”

Özel hayatıyla ilgili sorulara da samimiyetli cevap veren sanatçı: "Evlenmeyi düşünüyorum. Baba olmayı da çok istiyorum." dedi.

 

“Güzel şarkı söylemeyi yeterli sanıyorlar”

Müzik yarışmalarından jüri üyeliği teklifi aldığını da belirten Ferda Anıl Yarkın: "Yanımdaki insanların da müzisyen olmasını isterim. Nota bilmeyen insanlar şarkı söylüyor, insan önce yaptığı işi bilecek. Sanatçı olmak illa ki konservatuar okumak değildir. Belli bir saatten sonra da eğitim alınabilir. Güzel şarkı söylemeyi yeterli sanıyorlar. Oysa müzik eğitimi çok önemli. Sadece gençler değil, bizim dönemimizden insanlar için de söylüyorum." şeklinde konuştu.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri