ANKAGROSS zincirine yeni halka geliyor

20 Haziran 2017 Salı

Nato Yolu ve Eryaman Mağazalarının ardından, “Çok Al Az Öde” sloganıyla ANKAGROSS mağazasının üçüncüsü yarın (21 Haziran) Çayyolu’nda açılacak

ankagross-zincirine-yeni-halka-geliyor

Çayyolu Alacaatlı Caddesi’ndeki adresindeki yeni mağaza, 2 bin 750 metrekaresi gıda, bin 250 metrekaresi gıda dışı ürünlere ayrılacak şekilde depo alanlarıyla birlikte toplam 5 bin 400 metrekare alana konumlandırıldı.

 

Sabah 09.00 aksam 22.00 saatleri arasında misafirlerine hizmet verecek mağazada, 18 kasa ile hizmet verilecek. Mağaza içinde 3 mal kabul alanı, 10 adet soğuk hava deposu, 2 Müşteri asansörü ve 3 yük asansörü bulunuyor. Mağazada ayrıca 100 araçlık otopark alanı ile müşterilerin alışverişlerine kolaylık sağlanacak.

Çayyolu ANKAGROSS’ta da müşterilerin talep ettikleri nitelik ve kalitede ürünlerin iyi hizmet ve uygun fiyatlarla müşterilerle buluşturulması hedefleniyor.

 

Çevreyi koruyarak hareket ediyor

Çevreye zararlı naylon poşetler yerine, doğada çözünebilen poşetlerin geliri ile TEMA Vakfı’nın Türkiye genelinde yürütmekte olduğu doğa koruma ve eğitim çalışmalarına destek olmayı hedefleyen ANKAGROSS, “Çevre için harekete geçin, naylon poşet kullanımınızı azaltın!” sloganıyla çevreyi korumak için farkındalığı arttırmaya yönelik yeni bir projeye de imza attı. ANKAGROSS, biyobozunur özellikteki poşetlerin kullanılmasının teşvikiyle önemli bir adım atacak.

 

200 personel ile hizmet verecek mağazada; ürün satışlarında tazeliğe, hijyene,  sürekli uygun fiyata, bol çeşit ve lider marka ürünlerde avantajlar sunulmasıyla birlikte ev, ofis, işletme, restoran ve otellerin profesyonel iş ve çözüm ortağı olunması amaçlanıyor.

 

Meyve sebze, şarküteri, et, balık, unlu mamuller, tekel ürünleri, şekerleme, kuru gıda, içecek, deterjan, kozmetik, zücaciye, oyuncak, evcil hayvan ürünleri, bebek ürünleri, hırdavat, oto aksesuar ve hediyelik ürünler bölümleriyle hizmet mağazada, özellikle meyve ve sebzede iyi tarım uygulamalı ürünler dikkat çekiyor.

 

İşletme Müdürü Alper Uluğ, Çayyolu ANKAGROSS açılışı için çok heyecanlı olduklarını söyleyerek, mağaza içinde yenilikler denediklerini ve yeniliklerle birlikte Çayyolu sakinlerinin mağazayı çok seveceklerine inandıklarını dile getirdi. Uluğ, müşterilerimizin talep ettikleri nitelik ve kalitedeki ürünleri iyi hizmet ve uygun fiyatlarla müşterilerimizle buluştururken, müşterilerimiz keyifle alışveriş yapacaklar: “Tüm Ankara’lıları 21 Haziran’da Çayyolu Alacaatlı’daki mağaza açılışımıza davet ediyoruz.” dedi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri