Perakende PageSkin

Anka Gross mamak şubesi yenilendi

Anka Gross mamak şubesi yenilendi

Ankara'nın dört bir yanına kurduğu mağazaları ile perakende sektörüne  gross market anlayışını getiren Ankara'nın gross marketi Anka Gross, Ayaş Yolu mağazasından sonra Mamak mağazasını da yeniledi.

Anka Gross marketlerin ilk halkası olan, Ankara perakendesinde 5 yılını deviren Mamak Anka Gross mağazası, müşterilerine daha iyi alışveriş deneyimi sunmak için yenilendi. Mamak Anka Gross mağazasının şirketin göz bebeği olduğunu söyleyen Mustafa Altunbilek, bütün süreci titizlikle takip ettik ve hem paydaşlarımızın hem müşterilerimizin çok memnun kalacağı bir iş ortaya çıkardık dedi. Anka Gross mağazasının Mamak bölgesinde cazibe alanı oluşturduğunu ve bölgeye değer kattığını düşündüklerini ifade eden Altunbilek, biz bu bölgedeki müşteri teveccühüne en üst düzeyde yanıt vermek istiyoruz, bunun için yatırımlarımıza devam ediyoruz dedi. Mağazanın yeni halinin 2 Temmuz Cuma günü görücüye çıkacağını söyleyen Anka Gross Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, iş ortaklarımızı ve kıymetli müşterilerimizi mağazamızda görmekten ve heyecanımızı paylaşmaktan memnuniyet duyarız dedi.

Mağaza planogramının tamamen değiştiğini ifade eden İK ve Kurumsallaşma Direktörü Öznur Altunbilek, müşterilerimizin alışverişten duydukları memnuniyeti artırmak için yeni bir plan hazırladık ve buna göre bütün mağazayı daha ferah alan, yenilikçi ürün dizilimi yapacak şekilde geliştirdik dedi. Mağaza içerisinde geniş bir alana konumlandırılmış olan kişisel bakım reyonu ve tekel reyonu ürün çeşitliliği ve ferah alanı ile göz doldurdu.

100 çalışanı, 3200 metrekare gıda, 1800 metrekare gıda dışı olmak üzere 5000 metrekare satış alanı ve 10 bin çeşit ürün yelpazesiyle ve 100 aracın park edebildiği otoparkıyla hizmet veren, 15 kasalık çıkış alanı ile sıra beklemeden mesafeli bir satış alanı sunulan mağaza, yenilenen reyonlarıyla, müşterilerine birbirinden farklı kampanyalar ve fırsatlar sunuyor.

Mamak Anka Gross Adres: CENGİZHAN MAH.SULTAN FATİH CAD.NO:24/A-B-C MAMAK

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin