Anfaş kapılarını açıyor

16 Şubat 2015 Pazartesi

Türkiye’nin en kapsamlı uluslararası gıda ve içecek fuarları kapılarını açıyor. 22. Uluslararası Anfaş Food Product Gıda İhtisas Fuarı, 25-28 Şubat 2015 tarihleri arasında düzenlenecek

anfas-kapilarini-aciyor

25 - 28 Şubat 2015 tarihleri arasında düzenlenecek 22. Uluslararası Anfaş Food Product Gıda İhtisas Fuarı’nın ve eş zamanlı olarak düzenlenecek. “Anfaş Bevex” 4. Uluslararası İçecek İhtisas Fuarı’nın 400 katılımcı firma standıyla 45 binin üzerinde ziyaretçiye ulaşması hedefleniyor. Anfaş Food Product ve Bevex fuarlarına KKTC, İran, Almanya, Japonya, Malezya, Moldova, Balkan ülkeleri, Suudi Arabistan, Irak, İran, Pakistan, Rusya, Hollanda, İtalya, Almanya, Azerbaycan,  Dubai başta olmak üzere dünyanın çeşitli bölgelerinden yiyecek ve içecek sektörü profesyonellerinin ziyareti kesinleşti.

Anfaş Food Product  her geçen yıl yükselen bir grafikle Anadolu, Avrupa ve Orta Doğu ülkelerindeki oteller, restoranlar, fast-foodlar, barlar, kafeteryalar, pastane zincirleri, süper marketler, gıda toptancıları, üniversiteler, okul kantinleri, resmi kurumlar, hastaneler, yurtlar, orduevleri, öğretmenevleri, vilayet evleri, hakim evleri, yemek fabrikaları ve tüm yiyecek içecek profesyonellerinin iş bağlantıları kurmak için öncelikle tercih ettikleri uluslar arası ihtisas fuarıdır. Anfaş Food Product ve Bevex Fuarları profesyonel ziyaretçiye açık olup ; TAPDK mevzuatına tamamen uyulmakta ve  18 yaş altı kesinlikle ziyaretçi olamamaktadır.

Süpermarketler anlaşma yapmaya geliyor
171 süpermarket zinciri ve 2702 yerel marketin yetkilileri tarafından ziyaret edilmesi beklenilen Anfaş Food Product Fuarına market zincirlerinin ilgisi büyük. Perder Perakendeciler Federasyonu’nun Ankara, Bursa, Kayseri, Konya, Karadeniz, İstanbul bölgeleri toplam 160 kişilik süpermarket yöneticilerinden oluşan heyetleri ile fuarı ziyaret edecekler. Migros,Carrefour Sa gibi büyük zincir marketlerin toptan satış bölümleriyle katılımcı olarak katılacağı 22. Anfaş Food Product Fuarında Metro, Özdilek, Real, A 101, Şok, 1E1, BİM, DiaSA gibi büyük ulusal marketlerin yöneticileri ise ziyaretçi grupları arasında yerlerini aldılar. Gimat’tan (Ankara  Gıda Toptancıları)350 kişilik gıda toptancısı heyeti ve   İzmir Ticaret Odası, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası,  Aydın Ticaret ve Sanayi Odası  heyetleri ve TURES Tüm Restoranlar, Lokantalar ve Tedarikçiler Derneği , Uşak Aşçılar ve Lokantacılar Esnaf Odası  heyetler halinde satınalma yapmak üzere Anfaş Food Product ve Bevex Fuarlarında olacaklar.

Yabancı ülke standları göz dolduracak
Anfaş Food Product 2015 Fuarında bu sene yabancı ülke standlarında artış oldu. Türk pazarına ürünlerini tanıtmak ve distribütörlük vermek amacıyla KKTC, Moldova, Belçika, Litvanya, Suriye, Libya, İsviçre, Polonya, Hollanda ülke katılımı yaparak stand açan ülkeler. Ülkeler kendi firmalarının ürünlerini sergileyecekleri  stantlarda çeşitli aktiviteler de düzenleyecekler. Ürünlerini en keyifli yoldan Türk ziyaretçisine tanıtacak olan ülke standları gıda ve içecek firmaları Türkiye'den sektör profesyonelleri ile yeni iş birliklerine imza atmaları hedefleniyor.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri