Anatolium’da hem babalar hem de çocuklar eğlendi

17 Haziran 2014 Salı

Anatolium Ankara, Babalar Günü’nü Karne Şenliği ile birleştirip babalara ve çocuklara keyifli bir hafta sonu yaşattı

anatoliumda-hem-babalar-hem-de-cocuklar-eglendi

Mallexpert yönetimindeki Anatolium Alışveriş Merkezi, Babalar Günü ve okulların bitişinin aynı hafta içinde olmasını değerlendirip, hem babalara hem de çocuklara yönelik etkinliklerden oluşan on gün sürecek şenliği 13 Haziran’da başlattı.

Çocukların hayallerini süsleyen bir etkinliği gerçeğe dönüştüren Anatolium, alışveriş merkezinin girişine kurulan manej içinde çocukları karne hediyesi olarak, midillilere bindiriyor. Ankara’nın en büyük, Türkiye’nin ikinci en büyük binicilik kulübü olan Koçak Uluslararası Binicilik Kulübü ile işbirliği içinde gerçekleştirilen etkinliğe çocuklardan ilgi büyüktü.

Hızına güvenen babalar Anatolium’da
Babalar Günü’ne özel gerçekleştirilen Slot Car etkinliğinde babalar güçlerini gösteriyor. Kondisyon aletlerindeki becerileriyle yarışan babalardan en iyi üçü turnuva sonunda hediye kazanıyor.

Babalara hediye Anatolium’dan
Babalar Günü’ne özel olarak bu hafta sonu gerçekleştirilen kampanyada, 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Acardlılara, Babalar Günü’ne özel kalem seti hediye edildi. Kampanyaya ilginin yoğun olduğu Anatolium’da etkinlikler bir hafta daha devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri