Anatolium yeni yıla eğlenerek giriyor

19 Aralık 2014 Cuma

Mallexpert yönetimindeki Anatolium Alışveriş Merkezi, yeni yıla özel düzenlediği etkinliklerle ziyaretçilerine eğlence dolu bir Aralık ayı yaşatıyor

anatolium-yeni-yila-eglenerek-giriyor

21 Aralık’ta düzenlenecek olan Retrobüs etkinliğinde; 7’den 77’ye şarkılar, Yeşilçam replikleri, Adam olacak çocuk ve Taklit bölümleri yer alacak. Saat 16.00’da başlayacak olan etkinlik 18.00’a kadar sürecek.

28 Aralık Pazar günü de Karadeniz müziğine ev sahipliği yapacak olan Anatolium, ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşatacak. Saat 19.00’da başlayacak olan Canlı Müzik etkinliğinde Karadeniz müzikleriyle ziyaretçiler doyasıya eğlenecek.

Sürpriz ödüller de Anatolium’da
15 Aralık’ta başlayan ve 31 Aralık’a kadar sürecek olan Yılbaşı kampanyasında ise 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, Anatolium çam ağacı üzerindeki top renklerinden birini seçip, anında hediyelerden birini kazanma şansı yakalayacak.

Kampanya tarihleri arasında en fazla alışverişi yapan ziyaretçi ise çift kişilik 3 gece/4 gün “Paris Tatili” kazanacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri