Anatolium minik ziyaretçileri için etkinlikler düzenliyor

Yönetim ve kiralamasını Mallexpert’in yaptığı Ankara’nın sevilen alışveriş merkezi Anatolium Ankara AVM, sürpriz hediyeleri, avantajlı kampanyaları, eğlenceli etkinlikleri ile ziyaretçilerini memnun etmeye devam ediyor

Anatolium minik ziyaretçileri için etkinlikler düzenliyor

Alışverişin yanı sıra eğlenceli etkinlikleriyle de adını duyuran Anatolium AVM, özellikle çocuklara yönelik hazırladığı eğitici ve öğretici içerikli çocuk atölyeleri, keyifli sahne gösterileri, eğlenceli şovları ile ziyaretçilerinden tam not almayı başarmıştır.

 

Çocuk etkinlikleri kapsamında her ay sevilen bir çizgi film kahramanını miniklerle buluşturan Anatolium AVM, Elif’in Düşleri’nden sonra bu defa da TRT Çocuk kanalının sevilen bir diğer çizgi filmi İbi ve Tosi’yi, çocuklarla buluşturuyor. Her bölümü çocuklar tarafından merakla beklenen çizgi filmde enerji dolu, zeki, hayalperest olan İbi ile kitap okumayı ve dans etmeyi çok seven Tosi’nin başından geçen maceralar anlatılıyor.

 

25-26 Mayıs günlerinde, 15.00-17.00-19.00 saatlerinde çocuklar ile buluşacak olan İbi ve Tosi etkinliği, birbirinden eğlenceli şarkıları, keyifli dansları ve oyunlarıyla minikleri Anatolium’da eğlenceye davet ediyor.